Anatomie pekla

• Francie Anatomie de l'enfer (více)

Ona je dívka. Je krásná. Přesto ji ignorují. Na záchodech klubu si pořeže zápěstí. A tak se poznali. Jemu se ženy nelíbí, ona mu zaplatí, aby se na ni díval, jak ona říká: "Z úhlu, ze kterého by ji nikdy nikdo neměl vidět". "Bude to něco stát" říká on. Čtyři noci. V domě uprostřed ničeho. Čtyři noci na to, aby konfrontovali jeden druhého. Čtyři noci ke konfrontaci nevyslovitelného, k vyjádření toho, co nesmí být ukázáno: onoho tajemství. (oficiální text distributora)

lioncel

Moc to tedy nechápu, bylo dost tristní, vidět nejlepšího evropského porno hřebce s přiblblým výrazem oduševnělého 4% borce .. a na víc, vždyť Catherine Breillat měla ve svém uměleckém životě v minulosti úžasnou možnost se profesně přiučit u takového mistra jako byl Bernardo Bertolucci, s kterým v roce 1972 úzce spolupracovala a přesto vypustí do světa něco takového .. hmm .. nejblíže bude asi : _ Crocuta _ … ()

biopanic

A prečo nie? Film mi ubehol ako voda. Rocco Siffredi ma prekvapil, na človeka, ktorý je obyčajne obmedzený na citoslovcia, podal solídny výkon. Amira Casar bola tiež uveriteľná, pripadalo mi, že v súkromnom živote musí lietať "mimo" rovnako ako tu. Záhradné náčinie v posteli, rúž na zadnici, tampón namiesto sirupu, občas celkom trefná poznámka a podarené prirovnania mi stačili, rozhodne som necítila nič urážlivé, nič negatívne alebo poburujúce. ()

Koryntos

Wow, tak tenhle film mě úplně dostal, obdivuji filmy bořící jakékoliv hranice a tenhle film zbořil opravdu veškerá tabu. Místy jsem musela zavírat oči a přemlouvat se abych ho nevypnula, ale pokaždé zvítězila zvědavost, jaká další obscénnost bude následovat. Nejvíce mě překvapilo, že tento film režírovala žena a opravdu obdivuji její odvahu se do takového filmu pustit. Myslím, že jako divákovi mi nepřísluší hodnotit zvrhlost hlavních postav, no spíše zvrhlost autora scénáře protože, jak by řekl sexuolog, pokud s jakoukoliv praktikou souhlasí oba z páru, není na tom nic divného a v poklidu ji mohou provozovat. Chtěla jsem dát 4*, protože se mi nelíbily počáteční zbytečně zdlouhavé polemizující dialogy hlavních postav, ale když vidím tak negativní hodnocení, tak musím dát plný počet hvězd. ()

dzej dzej odpad!

Anatomii pekla by měli zakázat - ne proto, že obsahuje řadu scén překračujících hranici pornografie, ale proto, že jde o nekonečně stupidní a plytkou podívanou. Příběh filmu lze odvyprávět jednou (nerozvitou) větou, tento "příběh" pak naplňují buď erotické scény nebo dialogy hlavních hrdinů. Erotické scény působí nechutně a jsou za sebe kladeny bez jakéhokoliv smyslu. Ještě daleko horší je to u dialogů - pseudofilosofické bláboly o sexualitě, postavení mužů a žen a jiných závažnostech se téměř nedají strávit. K tomu všemu přidejte úsporný herecký projev legendy evropského porna Rocca Siffrediho. Výsledek není ani na jednu hvězdičku. Přitom to je tak snadné - hrdinka v jednom místě filmu říká: Erotické je to, co není odhalené, ale skryté. Kdyby se režisérka řídila touto "radou" a nechala postavy myslet a ne jen žvanit, byl by film zřejmě lepší. ()

coco.brice odpad!

tohle je opravdu,ale opravdu velmi zbytecny film...mne osobne ani nesokuje,ani nejsem zhnusen ani prekvapen jen se opravdu ukrutne nudim a porad cekam,ze se stane neco co by opravnovalo existenci tohoto blabolu...a ono se nestane nic,jedine positivum je kratka stopaz filmu,ale i tak je to docela otazkou pevne vule vydrzet sledovat celej tenhle spektakl az do konce ...takze hodnoceni je pak jasne.. ()

• Režisérka Catherine Breillat napsala roli muže speciálně pro Rocca Siffrediho. (Cheeker)
  • Amira Casar měla v erotických scénách svojí dablérku. (Indy21)