poster

Instinkt

 • USA

  Instinct

 • Slovensko

  Inštinkt

Drama / Thriller

USA, 1999, 126 min

 • Skejpr
  ****

  Nemůžu si pomoct. Mě to nadchlo. Myšlenka filmu je mi velice blízká (osobně zastávám názor, že člověk udělal největší chybu, když slezl ze stromu), Hopkins mezi gorilami je skvělý (zajímalo by mě, jestli to točili na dvakrát, nebo oblékli herce do gorilích kostýmů, popř. to točili na ostro a s živejma gorilama), Cuba Gooding Jr. se taktéž skvělý. V životě jsem neviděl film, který by kladl takový důraz na oči. Oči hrajou v tomo filmu velkou roli. Já ty svoje málem nestačil valit.(24.7.2006)

 • Rex Mundi
  ***

  Pre mňa skvelý herecký koncert Hopkinsa a Goodinga. Filmy z prostredia psychiatrických či iných "ujetých" ústavov ma priťahujú, pretože dovoľujú nahliadnuť do úplne odlišného sveta psychicky naruľených ľudí. Možno to mohlo byť kratšie...(30.3.2005)

 • novoten
  *****

  Když si vedle sebe postavím ty archetypy postav (nespokojený obhájce, zlí bachaři, mírní pacienti), vychází mi jedno velké klišé. Jenže v této kombinaci mě výsledek nadchnul natolik, že tento nedoceněný snímek musím poslat i na pátou hvězdu. Pravá podstata lidskosti a životních hodnot si ke mně většinou nachází cestu velmi snadno a díky dech beroucím hereckým výkonům a slzopudným pointám to měl Instinkt ještě o něco jednodušší.(22.7.2006)

 • Marsik
  ****

  PRIMA - Byť je filmu 14 let, tak dle mého dokáže zaujmout diváka i dnes. Alespoň mě určitě, a tak nerozumím hodnocení 61% a vesměs záporným komentářům. Asi jsem byl velmi dobře naladěn na tento typ filmu, protože mi parádně sedl a s velkým zaujetím jsem ho sledoval. Anthony a Cuba předvádějí to, co je pro ně typické - tzn. kvalitní výkony. Samotný námět velice zajímavý a oslovující. Nebýt 5-ti (podotýkám 5-ti) reklam, které nám Prima "dopřála", byl by můj dojem ještě lepší. Ale tak...alespoň jsem si mohl dojít 5x na záchod :) 75%(29.9.2013)

 • whack
  *****

  Vynikajúco spracovaný námet, psychologická sonda do jedného civilizáciou zničeného človeka, ktorý uprednostnil divočinu pred bezhraničným idiotstvom Človeka. Prekliati pytliaci a pomätení rebeli, ktorých zábavkou je vraždiť zvieratá v džungli, by mali všetci do jedného visieť. Viac takýchto filmov!(7.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace