poster

Instinkt

 • USA

  Instinct

 • Slovensko

  Inštinkt

Drama / Thriller

USA, 1999, 126 min

 • Lokutus
  **

  Úvod solidní, zlomová scéna působivá, ale celkově příliš sterilní a nudné.(28.7.2002)

 • Vojcl
  ***

  Určitě trochu zklamání, protože od filmu s takovým námětem a hlavně tak nabitým hereckým obsazením bych čekal přeci jen o něco víc. Anthony Hopkins, který tu vypadá spíš jak Sean Connery sice odvádí svůj tradičně profesionální výkon, ale jinak je to jeden kýč vedle druhého a nakonec vlastně ani pořádně není jasné jaké poselství se nám tvůrci snažili sdělit. Mělo to být o muži, který obětoval svůj život i rodinu své práci? O opicích, nebo mentálně postižených?? Díky solidním hercům a nepříliš složitému scénáři je to sice bez problémů koukatelné, Anthony se svým fanouškům zase představí v trošku jiné poloze, ale druhé Gorily v mlze rozhodně nečekejte.(4.4.2009)

 • novoten
  *****

  Když si vedle sebe postavím ty archetypy postav (nespokojený obhájce, zlí bachaři, mírní pacienti), vychází mi jedno velké klišé. Jenže v této kombinaci mě výsledek nadchnul natolik, že tento nedoceněný snímek musím poslat i na pátou hvězdu. Pravá podstata lidskosti a životních hodnot si ke mně většinou nachází cestu velmi snadno a díky dech beroucím hereckým výkonům a slzopudným pointám to měl Instinkt ještě o něco jednodušší.(22.7.2006)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $80 million tržby americke : $34,105,207(22.3.2006)

 • heyda
  ***

  Anthony Hopkins a Cuba Gooding tento film vytahují na nadprůměr, ale bohužel je tu i pár momentů, které tento film shazují, takže udělám kompromis a dám 3 hvězdičky.(16.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace