Kid

Kid

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 2000, 104 min

• Shit

The Kid je typickým produktem od Disneye, jenže místo druhořadých herců tentokrát do hlavní role obsadili Bruce Willise a i když je to dobrej herec, tak mu to nepomůže a celej film se jenom koukáte jak se Willis ztrapňuje v rodinným filmečku kde se nakonec vše v dobro obratí. Ale zase se musí uznat že příběh to má částečně originální a úplně celej film jsem se nenudil(2.1.2006)

Dobrý Bruce Willis, zaujímavý námet, ... ale znova už vidieť nemusím. Taká detská hlúposť.(10.12.2012)

• Sifaka

Nebavilo mě to, hrozná nuda a strašně nesympatický malý představitel Willise...(7.2.2009)

• Xmilden

Bruce Willis nepředvádí nic extra a ten malý kluk je přímo nesnesitelný. Děj snadno předvidatelný, ale o to by ani tolik nešlo, kdyby se filmařsky jednalo o veledílo... jenže to by nesměl režírovat Turteltaub (mimochodem ten člověk by se měl přejmenovat).(27.3.2013)

• Philippa

Já nevim ,že ti amíci ze všeho udělají takovou hovadinu. Přitom by to mohlo být úžasný ,taková malá metafora návratu do dětství ,nalezení znovu svého vnitřního dítěte ,léčení starých ran ,pohlazení ,návrat ke svému určení....ach jo.(27.12.2008)

• - Daniel von Bargen, který ve filmu hraje otce Bruce Willise, je ve skutečnosti jenom o pět starší než on. (HappySmile)

• - Spencer Breslin získal v roce 2011 za roli Rustyho cenu mladého umělce v kategorii nejlepší výkon v celovečerním filmu - umělec do deseti let. (Terva)