poster

Pluto Nash

 • USA

  Adventures of Pluto Nash, The

Komedie / Akční / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  odpad!

  Docela křečovitý smysl pro humor (roboti,...), může připomínat dementní snahu o vtip, jakou můžeme sledovat v pořadech jako je například Tele Tele, Natočto! nebo Tak neváhej a toč! Nenašel jsem snad jediný moment ve filmu, který by mi dával najevo důvod, proč by se film nemohl odehrávat stejně dobře - nebo spíše špatně - třeba na Zemi. Nepozemské bleskozbraně by klidně mohli nahradit obyčejné revolvery, e-sluhu (John Cleese - jediná 'trefná' postava ve filmu) by mohl nahradit obyčejný řidič... Spíše než o SCI-FI film se jedná o přehlídku nevtipu a nelogických situací (různá přitažlivost na Měsíci), například moment, kdy se díváme na Zemi a není tam patrný žádný posun v čase, zatímco na Měsíci to perlí...(15.11.2005)

 • Flego
  *

  Neuveriteľné ako sa dá prehajdákať taký miliónový rozpočet. Táto sci- fi komédia je fantasticky smutná blbosť.(6.9.2007)

 • honajz
  *

  Hodně zmatený blábol, který se snaží hrát si na laciné Total Recall v murphyovsky "veselém" hávu.(22.5.2011)

 • KevSpa
  *

  Komedie, která je spíše k pláči než k smíchu. Trapné, nudné, bez nápadu, kdyby šlo alespoň o parodii. Další tragický hollywoodský výpotek.(23.10.2002)

 • imf
  **

  Eddie vymodlil 100M dolarů rozpočtu, pozval partu kamarádů komiků a natočil sci-fi podle svého gusta - nejdražší sebestředný film všech dob... Bohužel pouhá přítomnost dobrých herců (Peter Boyle, Joe Pantoliano, John Cleese) nestačí, pokud říkají kraviny a přehrávají v těžce provařené sérii gagů... Utrpení pro diváky a další tvrdá lekce pro Murphyho, ale upřímně - mohlo to být ještě daleko horší...(31.12.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace