Pluto Nash

Adventures of Pluto Nash, The

Komedie / Akční / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 95 min

• mat.ilda

Eddie a Ron chtěli v obnošeném saku z osmdesátých let proletět černou dírou a vrátit mu bývalý glanc... hmm, špatná díra.(31.3.2014)

• KevSpa

Komedie, která je spíše k pláči než k smíchu. Trapné, nudné, bez nápadu, kdyby šlo alespoň o parodii. Další tragický hollywoodský výpotek.(23.10.2002)

Slabší kousek ve sbírce Eddieho, kde si mohli dát větší práci s efekty, které působí dost lacině. Jinak pár klišé by se tu našlo, kde jediným originálem je to, že se to neodehrává na Zemi, ale na Měsíci. Bodyguard, i ten albínský černoch, nebo co to bylo, drželi film nad vodou. Jinak by to byl průšvih. Slabší průměr.(9.1.2015)

• imf

Eddie vymodlil 100M dolarů rozpočtu, pozval partu kamarádů komiků a natočil sci-fi podle svého gusta - nejdražší sebestředný film všech dob... Bohužel pouhá přítomnost dobrých herců (Peter Boyle, Joe Pantoliano, John Cleese) nestačí, pokud říkají kraviny a přehrávají v těžce provařené sérii gagů... Utrpení pro diváky a další tvrdá lekce pro Murphyho, ale upřímně - mohlo to být ještě daleko horší...(31.12.2002)

Rozpočet $100miliónovTržby USA $4,420,080Tržby Celosvetovo $7,103,973/20%/(14.7.2006)