poster

Pluto Nash

 • USA

  Adventures of Pluto Nash, The

Komedie / Akční / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  **

  Je to na víc než dvě hvězdičky, nicméně když si člověk vzpomene na ten neskutečně vyšinutý scénář a šklebícího se Murpyho, tak ho taková myšlenka hned opustí. Už samotné triky a umístění prokazuje, že rozpočet jako stvořený pro propadák byl použit nadmíru dobře. Smutná je tak podprůměrnost všeho kolem. Třeba krystalicky špatní herci, kteří by se měli za trest podívat, co na tom plátně za sto melounů vlastně prováděli. Existence scénáře by rovněž neuškodila, protože ten maglajz (tvůrci mu nadneseně říkají děj) je výplot chorého mozku a ani trochu nezávidím režisérovi, jenž přesto vcelku obstál. Všechno ostatní je ostuda.(2.10.2005)

 • AngelAngie
  **

  Podprůměrná komedie, která ale POZOR - je i docela vtipná, sem tam.(28.5.2008)

 • StarsFan
  **

  Počkat, to byla komedie?? Ano, očekávala jsem, že by to mohlo být skoro cokoliv: nepovedené drama, thriller, sci-fi, ale komedie? Asi se na to budu muset podívat znovu. Nebo ne. Další zážitek bych už totiž nemusela vydržet.(3.2.2006)

 • Slartibarkfast
  *

  Eddie Murphy zde klesl na nejhlubší hollywoodské dno. Když vidím, kolik se na tento "film" vypráskalo peněz.. Neskutečné. Vlastně ani není co hodnotit. Je to maras. 15%(7.10.2010)

 • Tom Hardy
  **

  Nehodnotil bych to vyloženě jako filmový odpad. Samotný kabátek je dosela slušivý (přeci jen 100 miliónový rozpočet je 100 miliónový rozpočet). Ale je NESKUTEČNÉ, nakolik je film s takovým obsazením i prostředím nudný. Není otřesně debilní, nebo třeba nevkusný, jenom extrémně nudný. Za celou dobu jsem se zasmál tak pětkrát...(14.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace