poster

Pluto Nash

 • USA

  Adventures of Pluto Nash, The

Komedie / Akční / Sci-Fi

USA / Austrálie, 2002, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SeBig
  ****

  Ja mám rád sci-fi a pohled do budoucna vypadá to zajímavě a když tam je ješte Eddie tak to nemá chybu :))(5.7.2010)

 • StarsFan
  **

  Počkat, to byla komedie?? Ano, očekávala jsem, že by to mohlo být skoro cokoliv: nepovedené drama, thriller, sci-fi, ale komedie? Asi se na to budu muset podívat znovu. Nebo ne. Další zážitek bych už totiž nemusela vydržet.(3.2.2006)

 • honajz
  *

  Hodně zmatený blábol, který se snaží hrát si na laciné Total Recall v murphyovsky "veselém" hávu.(22.5.2011)

 • Terva
  odpad!

  Jeden z mnoha filmů z Eddie Murphym, kterej stojí za starou bačkoru.(21.5.2012)

 • Tommassi3
  **

  "Nebýt mě, nikdy by nezpíval !!" - "Ty jsi učil Tonnyho zpívat ??" - "Ne, ukecal jsem jednoho chlapa, aby mu nalil do krku kyselinu.." ;) Vypadá jako pes Pluto, štěká jako pes, jmenuje se Pluto, ale přesto to není pes Pluto, když navíc ani megaprůserem zavánějící projekt, natočený vlastně jen za účelem pohonění vlastního trika a především ega, nevyčenichá.. Kdo je to ?? No, Eddie Murphy přece !! ;) Velmi špatný film mistra Underwooda vlastně nakonec jen předznamenává ten nevyhnutelný pád kdysi velké akční hvězdy do hollywoodského hnoje plného všech těch Norbitů a podobných zrůdností, z něhož Eddie jen sem tam vystrčí hlavu.. John Cleese zde však přes svoji doslova miniroli tradičně skvostný..(9.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace