Neodolatelná síla a ukrývaná nebezpečí lidské sexuality nejsou nikde tak evidentní jako za blýskavou fasádou Las Vegas. Erotický film Showgirls představuje "světovou metropoli hazardu, hříchu a vášně" prostřednictvím temných zákoutí jeho známých nočních klubů a vzrušujících vystoupení na tanečních molech. Je to svět vášní, moci a individuálních rozhodnutí, v němž má všechno - a všichni -svou cenu. (oficiální text distributora)

Marg

Průměrný film, proč ho všichni odsuzují? Možná proto, že od režíséra Total Recallu čekali trochu víc. Konec byl trochu do ztracena, ale celkově 2-3 hvězdičky. Takže o prsa za 3.:-) ()

lobo87

Ďalší z Verhoevenových kontroverzných filmov, ktorého príbeh sa dal zasadiť do úplne iného prostredia, ale to by nebol Verhoeven, keby si nevybral Vegas a erotickú tanečnú show. Elizabeth Berkley je krásna žena, ale priemerná herečka, ktorá neponúkla viac ako svoje telo. Bohužiaľ. Film mal však správny náboj i napätie. Nahota mi nevadila, myslím, že je prirodzenou súčasťou života i filmov a v danom prostredí by mi prišlo skôr trápne snažiť sa ju nejako zakrývať. Bazénová scéna patrí k top v žánri erotických filmov. V tom je Verhoeven doma... 55% ()

route60

Když tehdy Verhoeven začal natačet tento film tak se mu zdálo že do něčeho šlápl ale nevnimál to a to byla chyba, šlapl totiž do hovna a to neuvěřitelných rozměrů a Kyle MacLachlan (kde ten se tam vzal) mu v tom s chutí pomohl, Showgirl nemá hlavu ani patu a přitom by se jednalo o docela atraktívní prostředí nočních klubů, no ale tady vyhrála Hollywoodská demence na plné čáře. ()

Mikecat

Viac ako slušný príbeh, svižné tempo, dievčatá úplne bez, krásne nalíčené, Elizabeth si to užíva plnými dúškami, privátny tanec a scéna v bazéne, skoro z toho chlapa vyšukala dušu zvodne a zmyselne. Polonahé predstavenia s viacerými slečnami a chlapmi s vynikajúcimi postavami, ako inak s intrigami a podrazmi. ()

rln

Film o holce, které se víc hmoty objevilo na hrudníku než v mozku. Tak co kdo čeká za velké myšlenky? Viděli jste někdo Kameňák? To je ten pravý horor, jen ho ve státech neznají. Naštěstí. ()

Vosje

Přesto, že dialogy v tomto filmu jsou přímo usedavé a příběh není nic moc objevného, film se mi líbil. Než jsem jej viděla, četla jsem spoustu zatracujících kritik, takže mne dost překvapilo, když jsem zjistila, že ten film ve mně ještě pár dnů po shlédnutí stále žije. Verhoevenův drsně sarkastický způsob vyprávění prostě má sílu i u tak slabého příběhu. V neposlední řadě za to, že se mi to líbilo, může i trojice hlavních představitelů. Kyle MacLachlan mne účastí v tomto filmu překvapil, ale musím říct, že mile. Gina Gershonová se mi líbila až tak moc, že jsem na chvíli zapochybovala, jestli jsem opravdu hetero. :-) ()

kissilen

Tak to už je dávno čo som tento film videla naposledy. Možno to nie je úplne skvelé, ale prvýkrát, keď som to videla, to na mňa zapôsobilo veľmi pozitívnym spôsobom a určite sa ešte k tomu filmu zopárkrát vrátim. ()

Madax

Že prý nejhorší film devadesátých let? Který vůl tohle řekl? Asi nějaký vykleštěnec, který nebyl schopen se vzrušit při pohledu na nahé protagonistky:). Ale teď vážně. Showgirls není žádná superbomba - původně jsem chtěl dát jenom tři hvězdičky, tu jednu jsem přidal spíše na podporu filmu, abych mu zvedl hodnocení. Přesto si nemyslím, že by tento film byl špatný, nebo dokonce tak hrozný, jak se říká. Opravdu je mi líto, když vidím, jak se na Showgirls snáší vlna negativní kritiky, zatímco komerční sračky od Bruckheimera a jemu podobných jsou přijímány pozitivně. ()

PCHE

Žiaden prúser, Verhoeven natočil film presne tak ako zamýšľal, tak ako hlavné hrdinky nie sú žiadne intelektuálky a konajú hlúpo tak vyznieva aj celý film, proste je zámerne hlúpučký presne ako jeho predstaviteľky. Tanečné čísla sú dobré a herecké výkony určite minimálne priemerné. Titul najhoršieho filmu je uplná blbosť. U mňa Verhoeven klasicky boduje. ()

Belerofon

Podle tržeb propadák ačkoliv nechápu proč...Flm je to na Verhoeveena průměrný to ano, ale přece jen ta sonda do showbyznysu není tak daleko od věci a všechen ten hnus je podán pro mě zajímavou formou...Navíc ústřední duo "koček" v čele s hajzlem MacLachlanem to minimálně o hvězdičku zvedne. ()

damdamh

Přesto, že je to kult, přesto, že mám Verhoevena rád a přesto, že děj i svět, ve kterém se pohybujeme na plátně zajímavě reflektuje nebo paroduje skutečnost, pořád to není dobrý film. Navíc nudí a postupem času nudí i to nejlepší na filmu: parádní kozy všech zúčastněných (bohužel, čeho je moc, toho je příliš). ()

lehkoživka

Tenhle film je zatraceně sexy. Příběh je celkem jednoduchý a předvídatelný, jak to u filmů o tancování bývá, ale v tomto případě nemohu říct, že by mi to nějak vadilo. Naopak jsem ráda - nakonec je to o show v Las Vegas - povrchní, nablýskané, plné agresivní erotiky a dokonalých krasavic, takže snaha proniknout hlouběji pod povrch nebo třeba (nedejbože:) ukázat hrdinku nenalíčenou by neměla jiný než rušivý efekt. Chválím Elizabeth Berkley za tanec i herecký výkon, obojí bylo skvělé! Naopak ubírám na hodnocení za scény s Carverem, ty byly hodně přitažené za vlasy. ()

Enzo555

Superguilty superpleasure o "mierne" ľahšej prosti.. popoluške, ktorá hádže tvrďácke grimasy, kým nenarazí na ešte väčšiu tvrďáčku s tvárou megašelmy Giny Gershon, pre ktorú by všetky lesbiotičky a submisívny jedinci vraždili. Veľa prsníkov, lesku, veľa pekných nôh a bezstarostnosti. Viac pozornosti ako režírovaniu filmu, venoval Verhoeven réžii jedlotlivých tanečných čísel. A čísel ()

Trierova sága o souložení

Trierova sága o souložení

29.08.2012

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

„Židovské Statečné srdce“ se nekoná

13.04.2012

Alespoň prozatím. Je ale pravděpodobné, že studio Warner Bros. nakonec projekt The Maccabees zruší úplně. Důvod? Antisemitismus a hulvátství Mela Gibsona. Alespoň to tvrdí scenárista Joe Eszterhas.… (více)

Souboj blondýnek v Burlesce

Souboj blondýnek v Burlesce

11.10.2009

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008