Dům démonů

• USA Night of the Demons 3 (více)

Parta mladých se rozhodne oslavit Halloween na školní párty. Díky nedorozumění s obsluhou benzínové stanice se však cesta na večírek mění na útěk před policií. Ten se nakonec rozhodnou ukončït ukrytím ve starém opuštěném domě a to i přes naléhavé varování jedné z nich, že v domě straší. Bohužel pro ně však dům není tak zcela opuštěný, jak se zpočátku zdálo. (kosta73)

Haymar

Naprosto zbytečné pokračování, které už jen vaří z vody a slepě vykrádá jak oba předešlé (vcelku povedené) díly, tak i jiné - žánrově spřízněné kousky (Evil Dead, Amitiville horror, Night of the living dead). Ten tam je humor a nadhled, typický pro předešlé díly. Všichni herci byli ke všemu natolik otravní a prkenní, že si divák (naprosto nepokrytě a sobecky) nepřeje nic jiného, než jejich co nejrychlejší skon a závěrečné titulky! ()

Gorehound

Jasné, chcelo by to viac gore, to je sústredené hlavne do záveru, praveké PC efekty sú archaické, ale inak je to nostalgická VHS jazda. Angela je stále sexy, zvyšok ženského castu tiež, kills sú vynaliezavé, masky stále skvelé, blúdenie Hull housom má atmosféru... Koniec koncov Tenney, režisér jedničky, napísal scenár. Ak ste na podobných béčkach vyrastali, budete doma. ()

Jimmi

Tak sa mi konecne podarilo zhladnut aj 3tie pokracovanie Night of the demons a celkovo som spokojny. Dostal som to co som ocakaval a to zmes hororu a komedie. Angela znovu zadi a premiena teanagerov na demonov ako to bolo aj v pvych dvoch castiach. Nadpriemerny horor aj ked by som ho skvorzaradil o 10 rokov dozadu...rok 97 pripominali len uvodne "futuristicke" titulky ()

Hunter2222

Veľmi milý béčkový horor. na ktorý by som nepovedal, že vznikol v roku 1997. Tipoval by som maximálne tak 1988. Ale to robí tento film výnimočným. Má veľmi podobnú atmosféru ako snímky 80. rokov. Zo začiatku dosť nudný, ale potom prichádza zopár kurióznych vrážd a vynikajúce masky. Predchádzajúce diely som (zatiaľ) nevidel, ale ak sú lepšie ako tento tak sa teším... 60%. ()

Astaroth12

Som veľmi prekvapení, že je to z roku 1997, lebo sa film tvaril, ako zo začiatku 80 rokov, no aspoň tie triky sa na to tvárili. Postavy boli riadne nesympatické a bolo mi úplne jedno či prežijú. Niektoré tie scény boli šialene sprosté a spracovanie bolo zatiaľ najslabšie zo všetkých troch a to aj pre ten jednoduchý príbeh. Masky boli komické asi okrem dvoch. ()

• Meno Angely sa v celom filme nespomenie ani raz, objaví sa až v záverečných titulkoch. (beso74)