Generálova dcera

Wehrlos - Die Tochter des Generals

Generálova dcéra

Drama / Mysteriózní / Thriller

Německo / USA, 1999, 112 min

Velice povedený thriller s docela slušně hrajícím Travoltou.(2.6.2007)

Myslím, že vyšetřování vraždy ve vojenském prostředí na mě ještě nikdy neudělalo lepší dojem velkou zásluhu na tom má i John Travolta.(5.7.2006)

Vyšetřování ve vojenském prostředí je vždy osobité, hodně se odlišuje od toho civilního. V tomto filmu navíc zase poměrně dobře řádí v roli vyšetřovatele Travolta, který si ví rady v každé situaci a je superinteligentní, což je u diváků oblíbená věc pro vyšetřovatele. Postupné odhalování a finální rozuzlení, je trochu moc odtažité, bez většího náboje, ale i tak na tom něco je. Nenudil jsem se, při scénách s Travoltou jsem se bavil a mám rád filmy z vojenského prostředí, takže tak :)(8.9.2011)

Výborný John Travolta v kriminálním thrilleru z vojenského prostředí, kde platí trochu jiná pravidla než v civilním prostředí. Nápaditá kamera a zajímavý hudební doprovod C. Burwella pomáhají dotvořit hustou atmosféru...(27.6.2008)

Za všechno může scénárista. Scénář se mi zdá poměrně neprofesionální. Některé dialogy jsou unilé jako z divadla Sklep. Jediné, co zachraňuje je režisér West a sakra dobrý Travolta, který i sem tam pronese dobrou hlášku.(4.12.2003)