2012 (2009)

Velká zábavná sranda.

Pojistka smrti (1944)

Po tomhle filmu mi je jasné, proč pro úspěch je třeba hvězda. Dokoukal jsem nadvakrát, ale kdyby tam hrála nějaká hvězda, tak bych to zkouknul napoprvé. Mimochodem ta tehdejší móda byla sexy.

Ten nejlepší (2000)

Už podruhý jsem u toho vydržel až do konce. Nemám rád černochy v Praze, tak jak se tu prezentujou a chápu tu nenávist a nechuť k čenochům jaká vládla v USA, jenže tady černýmu fandím a baví mě to. Pokud se tady někdo rozčiluje nad prvoplánovitostí a předvídatelností, tak ať se podívá na nějakýho posledního Eastwooda, kterej je v tomhle expert.

Avatar (2009)

Už jsme druzí ve výdělcích, hned za sebou samými, super. Bohužel trailer řekl o filmu vlastně vše a tak se nekonalo žádné dějové překvapení. Kdo ještě neviděl, nečtěte recenze nesledujte trailery a budete nadšení, jako můj kamarád, který vůbec nevěděl o co se jedná, jen jsem mu řekl, že je to 3D a brácha, kterej někde zahlídl trailer. Story je chabá sorry, ale vizuálně krásný.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Tak nevím - má skoro celou sérii 1 za sebou a chtěl jsem tomu dát šanci, ale na dvojku se nepodívám. Začala mi hrozěn vadit ta hlavní slečna, která je podle mě p**a. Tolik vaty, kdy se nic neděja a řeší se vztahy toho s tím dost ruší. Všechny ty záhady jsou mi nějak povědomé, ale to asi proto, že jsem viděl dost Akt X a přečetl pár záhadologických knížek. Lost V je mnohokrát lepší.

Tři dny Kondora (1975)

Film kupodivu nezestárl, jak je to u některých filmů, které jsem v dětství miloval a teď je vidím jinak. Dojem se téměř nezměnil. Jen některé nelogické kroky mě zarazily, ale možná jsem jen moc cimprlich.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Moc pěkný Potter, místy mi nevadí ani jeho hlavní představitel. Z celé séri je to pro mě na druhém místě za Azkabanem. Už se těším na další díl.

Wrestler (2008)

Mickey funí, Mickey heká, bezbřehá nuda. Ono to vlastně není ani na jednu hvězdu, ale za Sweet Child o´ mine. Trapný film o vymatlaném loserovi.

Zjizvená tvář (1983)

Čtyři hvězdy jsou zřejměn za verzi, ktrou jsem viděl -Prima Cool. V originále a široké by to pravděpodobně bylo 5