Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Tohle hodnocení potřebuje vysvětlení. Nejsem fanoušek ani divák reality shows. Tenhle návykový sociální experiment je ale opravdu zajímavý. Doufám, že má alespoň část reality a nejede se podle scénáře. První dojem je: tupost a úplně jiný vesmír. ALE, přestože je hlavními tématy sex a být cool, to zajímavé na celé show kupodivu není to, že jsou všichni sexy a běhají kolem domu v bikinách.

Domek z karet - Série 4 (2016) (série)

Co inteligentního napsat? Prostě nejlepší série nejlepšího seriálu.

I'm Still Here (2010)

Dobrý nápad, dokonalé provedení. Prosím všechny, co psali rozsáhlé komentáře o ničem, protože NEVĚDÍ, že je to nahraný-fiktivní dokument (neboli MOCKUMENTARY), aby přehodnotili své hodnocení a přepsali komentáře. Děkuji

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Stačilo by napsat : Fincherovo další povedené dílo.... kdybych prvně neviděl originál. Takhle jen: "Pěkně zvládnuté okopírování ". Zajímalo by mne jaký bych měl pocit kdybych filmy viděl v opačném pořadí. To už se, ale vrátit nedá. Chápu, že americká verze je pro trh skousnutelnější. Slabé 4* pro Finchera, protože mne kopírování nebaví,,,

The Art of Flight (2011)

uvolňování lavin, lámání stromů v NP, pár pěknejch triků, k tomu miliony slowmo´ záběrů a to s RedBullem za zády bohužel není všechno. k tomu dost stupidní komentář typu: "joo.... když upadneš, tak zase vstaneš, o tom to je" , střihnuté hned na to, když se jeden rozmlátí tak, že jen tak nevstane... a další bláboly. kamera skvělá! takže díky tomu slabé 3*. doporučuji třeba http://www.csfd.cz/film/221097-extremni-svahy/galerie/

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

v průběhu filmu mne štvalo, že se děj zaobírá Invaderem a dalšími. pak se ale otočil na Thierryho, což mě uplně zklamalo. jak jsem se však prokousával dál, začínal se mi vytvářet obraz díla co Banksy sestříhal. Přestože Thierry zku*vil práci mnoha lidí, nikdo o něm neřekl jedinou přímo mířenou kritiku a ostatní ho slepě/ironicky uznávají. Thierry do L.A. patří a měl by tam zůstat. Banksyho evropský styl nezmizí.

127 hodin (2010)

opět tleskám Dannymu. perfektně natočené!

Zneužívaný (2011)

film zas tak tragický nebyl díky nápadu a pointě. bohužel ho srazila o dvě hvězdy kamera a vůbec vizuální zpracování. 2* díky herci. škoda, mohlo by to sahat výš.