Fakta nebo fikce (2010) (seriál)

"What the hack is going on?" ... "Camera is down ... There is something moving, oh my God, it's moving! ... Trapná kombinace Akt X a toho pořadu, kde jste sledovali soukromé detektivy při pátrání. Kdyby do toho aspoň nepřidávali tu tajuplnou muziku...

Všemocný (2011)

To chci. Kde se to dá koupit? Možná bych dal i 5*, kdyby mi neuteklo prvních 20 minut, ale i tak mě ten zbytek nadchl.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál)

Ehm, pokud je vám 15 a už jste vyrostli z Herkula a Xeny (nebo na co se dnešní mládež dívá) a chcete Star Trek, asi se Vám to bude líbit, pokud už Vám 15 není a chcete Star Trek, líbit se Vám to nebude a pusťte si Novou Generaci. Tohle je ST pro mládež, je to pěkné, barevné, hýbe se to, efekty neurazí, ale děj je většinou plytký a stupidní. A jako každého druhého, i mě znechutila ta písnička ve znělce.

Apokalypsa: Vzestup Hitlera (2011) (seriál)

Skvělý dokument, jeden z nejlepších, co jsem viděl, detailně zachycuje Hitlerovy začátky. Tohle by se mělo promítat ve školách. Věděli jste, že nacistické uniformy navrhoval Hugo Boss?

1929: Velký krach (2009) (TV film)

Mohlo by to být delší a podrobnější, ale i tak je to velmi poučné.

Jedna ruka netleská (2003)

"Ale co vím určitě je,. že jíst lidi není správný". "Myslíte?" Geniální a originální česká komedie, samozřejmě nedoceněná.

Dokonalá rasa (2006)

V některých částech je to trochu zbytečně zdlouhavé a nelogické, ale za tu atmosféru a jako kompenzaci příliš nízkého hodnocení dávám 4*.

Super 8 (2011)

První půlka byla hodně zábavná, zato druhé nějak došel dech... kdyby to šlo, dám 3,5*