Nenarození (2009)

Některé scény, třeba ty s tvory s obrácenýma hlavama, bylo dost strašidelné, ale celkově se mi zdá, že film nějak selhává... jakoby se rozhodl vydat se nějakou cestou, po chvíli to zabalil a šel jinou. O logice se taky moc mluvit nedá, ale zese tak špatný film to není.

Kronika mutantů (2008)

Kde je ten MC, který jsem znal? Tady rozhodně ne :( A jako film to stojí taky za houby.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Je to film o bojovnících, drsňácích, kteří se potkávají se smrtí stejně často, jako my se potkáváme s nákupem v obchodě...tak proč se všichni chovají stejně jako v pubertálním filmu?

Zmeškaný hovor (2008)

Duchové se přestěhovali do mobilního telefonu. Nápad dobrý, zpracování se trochu kýve na hranici kvalitního hororu a parodie, ale jak ke konci ubývají hloupé postavy, zlepšuje se to. Samotný princip, kdy lidé dostanou echo o času své smrti a poslední slova, dokáže vytvořit docela dost napětí, i když to mohlo být o hodně líp zpracované.

Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Dal bych 3, ale za ten díl o kočkách 1 * srážím.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Zatím jsem viděl 2 díly (Cigarete Burns a Pelts), ale přesto už hodnotím. Líbily se mi náměty (z nichž jeden jsem četl jako povídku), ty byly fajn a vystačily by i na celovečerní film. Zpracování je taky dobré, žádné příliš pokroucené dialogy nebo šetření, kde se dá, ale dost mi vadily zbytečné potoky krve, které se tam navíc ani nehodí. Spíš to vypadá, že násilí tam musí dávat povinně.

Máte slovo (2008) (pořad)

Pořad adresuje aktuální témata, bohužel k nim přistupuje formou uřvané diskuze, kdy p. Jílková někomu skočí do řeči a začne ho vyzývat, aby to dořekl.

Do nitra Planety opic (1970)

Drsný hlavní hrdina, kráska po boku, zmutovaní lidé ovládající telepatii a uctívající atomovou bombu a agresivní opice plánující vojenskou výpravu do zakázaného pásma plného podivných jevů ve jméno Boha a zákonodárce...co chtít víc. U závěrečného kratičkého epilogu mě docela zamrazilo. Má to ještě větší sílu, když si člověk připomene období vzniku filmu.

Xena (1995) (seriál)

Původně jsem dal 2*, ale čím mladší série, tím větší je to hloupost, takže 1*.