Čtyři pokoje (1995)

První povídka úplně mimo, druhá na tom není o moc líp (obě zachraňuje jenom naprosto skvělý Tim Roth). A zbylé dvě povídky jsou samozřejmě naprosto geniální. "Don't break the rules, and I won't break your necks."

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007) odpad!

Tohle fakt ne, sorry. Sice je to moje chyba, že si pouštím muzikál, ale kdo má vědět, že ty písničky budou tak nudný a špatný. Zatím mi to u žádnýho Burtonova filmu nevadilo, ale tohle jsem musel po půl hodině vypnout.

Italian Spiderman (2007)

Pro mě trefa do černého ! Tenhle druh ujetýho humoru je přesně můj šálek macchiata !

Donnie Darko (2001)

Dlouho mi trvalo, než jsem se k tomuhle filmu dostal a musím říct, že to čekání stálo za to. Hudba, přesní herci, plno různých postav, 80. léta a výborná Sci-fi zápletka dává dohromady film, který se mi usadil hluboko v srdci a už teď se těším na další projekci...UDPATE: po dalších třech(!) projekcích (během roku) ještě lepší než na první dojem a místo v osobní TOP 20. 100%

Most přes řeku Kwai (1957)

Jeden z nejlepších válečných filmů. Klasika. Škoda, že na naprosto dokonalou 1/2 filmu nedokázala úplně přesvědčivě navázat ta druhá. Ta mi přišla trochu nudná, tím že v ní v podstatě jde "jen" o vyhození mostu.

Muži v černém 2 (2002)

Výborná oddychovka se super herci a to i po těch letech, a že už to jenom vykrádá jedničku? Nevadí, vtipný je to pořád dost a navíc to má odpovídající stopáž

Román pro muže (2010)

Docela dobré výkony výborných herců, jinak je to jenom taková plytká povídačka o... vlastně ani nevím o čem.