Den poté (2004)

To lepší, dokonce možná to nejllepší z Emmericha. Výjmečně to nenechá dojít ad absurdum a dá se to brát bez toho aby člověk měl pocit, že je to komedie

České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (2010) (divadelní záznam)

Stále ještě jsem to neviděl a nevím, jestli se k tomu kdy donutím. Je to totiž rozloučení s Cimrmanem, ale hlavně s panem Smoljakem. Rozloučení definitivní. Těžká ztráta pro český národ

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Jen lehce průměrné, jenže ..... Smoljak, Svěrák, Vondruška, Weigel, Čepelka, Brukner - jejich hlášky a jejich humor to jsou perly. To co tam za pár vteřin na plátně stihli nasekat je neuvěřitelné. Napočítal jsem více než 50 hlášek které si z toho pamatuji naprosto přesně a zná je skoro každý. Nýtek, miniatura, kolik třešní tolik višní, stále kvoká, úplatek, lustr, výplata 5,50.-, neber úplatky. Celým filmem se táhne právě tento druh humoru. Kvůli tomu stojí za to i akceptovat Sobotu.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Japonské Hry bez hranic - opravdu bez hranic :-)

Šifra mistra Leonarda (2006)

Já jsem se hrozně nudil - věřím spíše na vílu Zubničku, elfy a Predátora než na Boha a jeho syna Ježíše (protože jejich existence je pořád ještě mnohem pravděpodobnější a také mnohem smysluplnější), takže mi bylo upřímně jedno co se na plátně děje a postavy a děj mě vůbec neoslovily. Hodnocení je tedy spíše za technické zpracování a za herce + za naprosto fantastickou hudbu Hanse Zimmera (opět)

Malý Herkules (2009) odpad!

No ty voe ..... :-D stáhnul jsem to jen z čistě studijního důvodu abych se podíval co že to za film soutěží s Playgirls .....

Těžká váha (2005)

Nadhodnocené - zdaleka né tak zábavné jako Rocky a zdaleka né tak dobré jako Milion dollar baby

Výkupné (1996)

Nebýt trapných posledních 5 minut - respektive kdyby to neskončilo nesmyslným fyzickým soubojem 1na1 s následnou přestřelkou - tak by ten dojem byl lepší. Takhle je to lehký nadprůměr - mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Ale vzhledem k mizernému hodnocení (desítková stupnice je mnohem lepší) zde, které nečiní rozdíly mezi průměrem, nadprůměrným a výborným dám 4

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Hey dude aneb ty voe tohle musíš vydět ...... Na tomhle filmu se musely trhnout šílené peníze, protože jeho natočení mohlo přijít amatéry tak na padesát jablek v dolarech. A věřím tomu, že spousta lidí si to půjčila jen aby viděli, jestli je opravdu někdo tak blbý aby do filmu dal to co na obal - překousnutí dopravního letadla za letu ...... K dokonalosti chybělo jen aby v tom hrál ještě Eric Roberts, Tia Carrere a Luke Perry - kdyby jim dal někdo vykouřit pár jointů před každou scénou tak věřím, že by se u toho lidi královsky pobavili