Město duchů (2008)

V konečnom dosledku ***/*.Film posobi trochen zmatene.Ako keby tvorcovia nevedeli,či chcu komediu alebo dramu.Cely film je tak na rozhrani a to je podla mna najvačšia slabina.prekvapenim filmu je hlavna postavička,v Allenovskom štyle triafajuca hlašky.Dufam,že toho herca ešte uvidime v nejakom filme.

Chicago (2002)

Takto si predstavujem sfilmovany muzikal.

Arabela (1980) (seriál)

Pre mna absolútna tutovka a seriál "meho detstvi ".

Pokoj 1408 (2007)

Od zaciatku filmu som mal v hlave jedno meno Robert Downey JR... Na konci filmu som vedel,to,co som vedel uz od zaciatk,ze on by to zahral lepsie a aj sa mi na tu postavu viac hodi..Preco potom Cusack?!

Dobrý ročník (2006)

odporučam otvorit si flasku vina a popri pozerani filmu pomaly popijat a vychutnavat si atmosferu filmu

Underworld (2003)

Kate Beckinsale je sexi!

Manson (1997) odpad!

Osobne si myslim,ze jedna z velkych tragedii Hollywoodu by si zasluzila ine sfilmovanie. Toto je na grc

Zbouchnutá (2007)

Velmi realisticky pribeh..Po skonceni filnu som mal chut urobit si dieta s katherine Heigl aj aj8)

Pusinky (2007)

Film sa oplati vidit hlavne kvoli mladym hereckam.. Fakt,mlada ceska generacia ma lent,co sa tychto troch tyka..

Tohle je Sparta! (2008)

Celkom ma to pobavilo,lebo som fanusikom parodii.3 *** dava kvoli Britney Spears8))