Zelená míle (1999)

Nádherný příběh od začátku do konce. Na tváři se mi střídal úsměv a smutek

Sedm (1995)

Oujea. Výborná detektivka, vynikající herci a parádní finále. Enjoy!

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Natočit film, který bude srovnáván s Forrestem Gumpem je velká výzva. A aby vám to všichni sežrali, musíte být více než jen dobrý režisér. A to Fincher je. Gump to sice není, ale dívá se na to víc než dobře.

Transformers (2007)

Digitální orgie a perfektní akce

Výměna (2008)

Příběh ženy, který přeroste v něco víc. Hlavní zbraní filmu je soucit a ten Clint vyvolává přímo dokonale.

Já, legenda (2007)

Jké je to být posledním člověkem na zemi, nebo alespoň v New yorku. Výborně zpracovaný příběh s výborným "jediným" hercem- Willem Smithem.

Temný rytíř (2008)

Vybroušený briliant od začátku do konce. Hutná atmosféra gothamu z plátna neuvěřitelně sálá a podkreslena hudbou Zimmera dělá z filmu jednu z nejlepších akčních podívaných.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nejlepší hraný seriál od dob přátel, takhle jsem se u seriálu nenasmál hodně dlouho. Barneyho výstupy jsou prostě legen...wait for it...dary!

Futurama (1999) (seriál)

Takový můj nonstop seriál. Dodívám všechny série a jedu znovu. Už jsem to viděl za ty 2 roky snad 8krát dokola, ale stejně v každém díle objevím pár nových vtípků, které mě jednoduše dostanou. Kam se hrabou Simpsonovi a vůbec všechny ostatní seriály. Futurama kraluje!

Wanted (2008)

Pokud jste ochotni popustit uzdu své fantazii, bude se vám to líbit. A středozem vám bude najednou připadat velmi reálná. Spousta honiček, přestřelek, bouraček a projížďka pendolinem. Je to jízda!