Travička zelená (2008)

Snad to bylo tím, že na place rozdávali tu "travičku zelenou", protože zhulenecké stavy jsou zahrané geniálně. Jinak jako film nic moc. Příliš prchání, střílení a vybuchování a málo vtipných zhuleneckých hlášek. Bohužel, mohlo to být výrazně lepší.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Ve 3D jsem to neviděl, možná by to bylo o něčem jiném. I tak se mi to velmi líbilo, především hlas Setha Rogena, který parádně nadaboval modrého blobáka BOBa.

Road Trip (2000)

Určitě jedno z nejlepších v tomto žánru. Kdo by si nepřál se sbalit a bezhlavě se někam vydat. Slušná jízda, která slušně baví. Jdu nakrmit hada

Gran Torino (2008)

Gran Torino je jako Gran Torino. Parádní, naleštěný bourák do kterého se po svezení ihned zamilujete.

Zodiac (2007)

Bohužel příliš dlouhé a ukecané. Dobré je, že Zodiac vše nechává na divákovi, a je jen na něm kdo je vrahem.

Góóól! II (2007)

I špičkovým klubům došlo, že takový film dělá reklamu a do hry vstoupil Real Madrid. Je pro mě mnohem příjemnější sledovat "bílý balet" se spoustou známých hvězd, než "straky" se jmény, která mi neřeknou vůbec nic. Třešničkou na dortu je pak zápas Ligy mistrů, kterou zbožňuji. A snad by nikdo nečekal, že zápasy z filmu budou jak v přímém přenosu a góly neefektní a upachtěné. Jako drama sice slabší než jednička, lae za to zábavnější.

Góóól! (2005)

Kdo má rád fotbal, musí mít rád i tento film. A kdo má rád Premiere league, ten ho musí milovat. Parádní drama právě z tohoto prostředí nabízí napětí nejen na hřišti, ale i v osobním životě. Je to sice taková pohádka, u které víte jak dopadne, ale rozhodně neurazí ani ty nejnáročnější.

Poseidon (2006)

Prachobyčejný, 100x ohraný námět navíc v dost chabém hávu. Film mi připadal nekonečný, protože byl od začátku do konce nudný.

Torque: Ohnivá kola (2004)

Až neuvěřitelná srač*a ve všech ohledech. Stokrát raději se podívám i na ten nejhorší díl rychle a zběsile, než na tohle. Jednu hvězdičku dávám za pěkný ženský a pěkný motorky.

King Kong (2005)

ta stopáž! To by je jeden pos*al. Ale jinak celkem koukatelný snímek