Napoleon (2023)

Jak ráda bych viděla director:s cut.. fascinující nahled do dávno zmizelého světa. Zkuste si znovu pustit soundtrack.

Oppenheimer (2023)

K filmu moc nenapíšu,jen že ,sotva jsem přišla, za mnou v kině křoupalové. Během filmu jsem je buď přestala vnímat nebo samým zaujetím přestali žrát. Poslechněte si soundtrack na Spotify. A druhou návštěvu kina zvažuju.

Služka (2023)

Neskutečně zoufalý zvuk. Půlce promluv nešlo zaboha rozumět. Strašné.

Il Boemo (2022)

překrásný film, navíc český, o českém skladateli opery, tj. je i s překrásnou hudbou, kde zpívá Simona Šaturová, česká hvězdná operní sopranistka. krásný atmosferický film. a navíc z Benátek. moc doporučuji.

Klec (2019) (TV film)

Ne, není to přerod nenadálý a špatně zahraný. Kryštof Hádek hraje darebáka, který chvíli předstírá, že je hodný, pak se ukáže ,co je zač , a v závěru opět hraje pokání a lítost, aby si zachránil život, ... ne, nenapravil se, jen vás nachytal.

Havel (2020)

Jakoby oživl Pavel Landovský. Fascinující zobrazení disentu, lidské i humorné. Proč to tady  schytalo tak nízké hodnocení, nechápu..

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Povedený první díl, nezjednodušující pohled na problematiku. Ráda uvidím, jak se povedly ty další nebo jestli kvalitní první díl byla jenom náhoda. Pokud by to bylo i nadále dobré, tak by se hodila další řada.

Černá listina (2013) (seriál)

Velice zajímavé a šílené. asi bych tomu seriálu nechtěla dát sedm hvězdiček, ale ne, deset, kdyby tam nehrál James Spader. koukla jsem náhodou, nikoli kvůli němu, ale tak nějak při zkoumání netflixu. Je naprosto geniální a s jiným hercem bych tomu dala třeba pět hvězdiček, protože nejsem příliš ke kritice náchylná :) je naprosto geniální a já jenom zírám. ne, a předtím jsem Spaderův fanoušek nebyla, nevnímala jsem nijak výrazně jeho existenci. no nemůžete znát každého. :)

Zločiny Velké Prahy - Loutkohra (2021) (epizoda)

Nechápu,proč ten vrah údajně chtěl to oblečení spálit, když ho zrovna tak mohl kamkoli pohodit. nikoho při tehdejším stavu vědeckého poznání nijak neusvědčovalo. a vůbec to stačilo hodit někam do vody. jakékoli myslitelné stopy by se zničily. a obávám se, že příště se případ taky nedořeší, vypadá to na oddělené epizody. no tedy scénář no.