Papírový dům (Netflix verze) - Série 1 (2017) (série)

WARNING SPOILER Nevím teda jak na tom budou další serie ale až na pár nelogických věcí (například jiná barva kalhotek) to je velmi dobře promyšlené. Jsou zde nějaká nesrovnalosti a občas mi příjde profesor trošku mimo, ale některé zvraty jsou až báječné. První serii jsem zhltnul asi za dva dny. Parádní podívaná a rozhodně jeden z nejlepších seriálů na netflixu.

Lítám v tom (2009)

Pardon ale mě to zas tak moc neuchvátilo, Anna je roztomilá holka, ale ani tak to moc nevylepšila. Za mě hůr než průměr.

Black and Blue (2019)

Jeden příběh tisíckrát ohranej. Hlavního záporáka fakt nemám rád v žádný filmu takže tady to nebylo o nic lepší. Lehce podprůměrný film. Koukatelný, ale podprůměrný.

Ztracené dívky (2020)

Příběh by mohl být zajímavý, kdyby nebyl takhle děsně natočený. Jestli tímhle chtěli dokázat spravedlnost a ukázat na pachatele, tak se to opravdu nepovedlo. Škoda

Miluji tě modře (2017)

Jako zas tak špatné jak se to tu hodnotí to nebylo. Spousta ženské krásy a naivity. Ideální hřiště pro chlapa. Denisa je pohledná a Václav Jílek správně úděsnej.

Isi a Ossi (2020)

Vlastně to až tak špatné nebylo. Jasně že romanťárna aneb pretty women naopak, ale docela povedené. Obě hlavní role se povedli a měli co nabídnout. Postupem času se to pro mě stalo skvělím filmem, protože vtipné části jsou boží a hlavní dvojice má prostě své kouzlo

Ten dvanáctý (2017)

Další důkaz toho jak se lidi mohou spojit v jednoho když jde o hodně. Ono tady ale ani není moc vysvětleno vo co go, ale na tom nesešlo. 12 muž je bezpochyby audiovizuální drama se vším všudy. Co mi trošku vadilo, bylo až moc přihřáté divadlo o tom co člověk vydrží, protože člověk není superman.

Příliv sirén (2018) (seriál)

Charlotte Best je má nová best. Nahých scén se nebojí a je i celkem kouzelná herečka :) netflix mi nabídnul celkem poutavý příběh a i když mitologie není úplně silnou stránkou na kterou si hraje, stejně se mi to i docela líbilo.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Velice dlouhý nehororový horor, ale poklona Stephenovi Kingovi, který občas píše hrozný kokotiny, ale někdy se mu povede obrovský kousek. Ano spinkej spinkej v hrobečku, krev ti stříká z mozečku se sem celkem hodí a je důkaz toho, že pokud je skvělá předloha, film bude také.