MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Rozhodně skvělí seriál, tempo je vlažné a neuvěřitelně poutavé. Hlavní hrdinové jsou sympatické a dobře zahrané. Nevím co přesně vytknout. Velmi zdařilé

Ledové království II (2019)

čekal jsem propadák, ale byl jsem mile překvapen. Dceři se to dokonce líbilo více než první díl, ale zase na obranu jedničky, je stará 6 let, takže se to dá pochopit. Za skvělou postavu ohodnocuji Olafa, tomu dali scénáristi slušný, humorný prostor. Každopádně, pokračévání už nechci. Co mě ale zklamalo byli písně. V originále jsem neslyšel, ale v ČJ trhali uši.

Roztříštění (2019)

Ze začátku jsem se moc nebavil. Musel jsem se přemlouvat, abych se k filmu vrátil, ale konec byla hotová pecka. Celou dobu jsem si myslel, že je to průhledný a že je to přeci jasné. Tohle jsem ale tak úplně nečekal. Dobrý finish

Kraj světa (2019)

Pravděpodobně to má být film pro děti, protože dospělí jsou dost otrávený. Velkej strašák a jeho pejsci byli fajn, ale jinak trapárna. Velká dětská láska jakbysmet. Tady mě můj oblíbený netflix zklamal

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Už krajně nelogická píčovina co ani s rychle a sběsile nemá nic společného....no pár aut ale to je tak všechno. Jen the Rock je čím dám tím větší a větší :)

Sněží, sněží... (2019)

No nevím ale mně se to fakt líbilo :) nevím co proti tomu ostatní mají, ale byla to příjemná komedie s přívlastkem "romantický" i když o to ani nešlo. Jako vánoční pohádka docela dobrý. Asi jsem holt slaďák a s tím se smířím.

LOVEní (2019)

Geislerka byla fajn. Zbytek takovej divnej podivnej ani ne moc vtipnej. Ale koukat se na to dalo

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Netflix se u mě trefil do černého. Jediné co se mi nelíbilo že nedali více prostoru prvnímu příběhu který diváka vlastně provází zbytkem.

Kořist (2019)

Nebylo to tak špatný díky hlavní představitelce. Pár děsivých scén, docela koukatelné i když často nelogické. Jasně že člověk plave rychleji než aligátor, to je přeci naprosto normální, takový šneci. Trocha z přírody, aligátor jakohokoliv druhu plavě přes 20km/h, člověk 7km/h. Z toho jasně vyplívá že stačí dát pár bazénů a jste rychlejší. Příště budou závody se žralokem.

Ticho před bouří (2019)

Přes to, že jsem velký nadšenec IT poněvač mě to živí, tak jsem docela zklamaný. Až na pár záberů to bylo docela blbost. Jediné co bylo super, je karibik a sem tam prostřihy do napočítač toho kluka.