Pád anděla (2019)

Další díl klasické vyvražďovačky. Někdo tu psal, že je to lepší než poslední Rambo. Nesouhlasím. Butlera a jeho akční filmy mám rád, ale stále je to jen dobrý místo prášku na spaní.

Anna (2019)

Že by červená volavka po francouzku ? Ze začátku šlo spíš o Nikitu, pak se to ale změnilo, bohužel konec byl předvídatelný jako vlk u ovcí. Na Sashu i její bojový scénky se dobře koukalo, takže to má plus.

Na tenkém ledě (2020) (seriál)

Já se obvykle na takové seriály nedívám, protože krasobruslení rozumím jako koza petrželi a vlastně k tomu sportu celkově nemám žádný vztah. Ale mám rád Kayu Scodalario už od dob co hrála dívneku v skins a tak jsem juknul na první díl...a pak další a další a další a už mě to nepustilo :)

No není to romantika? (2019)

Chápu že Liam není jeho bratr a občas musí vzít takovéhle béčkové filmy, ale on by zas tak špatný herec nebyl. Tohle byla ale totální kravina i když první čtvrtina filmu docela ušla. Zbytek byl ale fakt utrpení.

Král psanec (2018)

Tak ne tohle byla pecka ať si každý říká co chce. Výborný bojový scény a skvěle zahraný. Brutalita nemá mezí což ve 14 století asi bylo normální. Chris Pine se stává mím oblíbeným hercem.

TY (2018) (seriál)

Takový ten správný nový dexter i když ne tak chytrý, ale nápaditý. Občas se mu něco nepovede a skoro si ho musíte oblíbit. Však on vlastně nedělá nic špatného až na fakt, že se zamiloval tak jako každý z nás. I když on tomu jde dost naproti :) Ne rozhodně zábavný a dobře udělaný krimi seriál a parádní konec druhé série.

Joker (2019)

Přiznávám, že Joaquin Phoenix, mladší bratr Rivera, je možná větší herec než River. Jeho filmy jsou vždy kusem opravdového umění. Joker je na druhou stranu normální psychopat, co v mládí trápí zvířádka a to mě moc nebere. Film je založe na této zvrácené osobnosti a já po pravdě čekal přávě to řádění v době batmana a ne před. Asi trošku škoda.

Dva papežové (2019)

Pro ateistu jako jsem já to jsou stařecký kecy dvou lidí, které ani vlastně neznám. Uznávám však celou estradu skvělých herců, který jsou skoro až excelentní. Někdy mě až překvapuje co Anthony dokáže zahrát o to neméně také Jonathan Pryce. Ale jak říkám, příběh jako takový mě moc nezajímá, protože to je stejné jako kdyby na mě někdo mluvil latinsky :)

Legenda jménem T-34 (2018)

Ruský Fury je naprosto a překvapivě skvělý film. Pro českého diváka to jsou sice dva hajzlové proti sobě a je jedno kdo chcípne, ale pochopitelně je to natočené tak, že ruský sociál je best on the world. To ovšem nic nemění na faktu, že je to velmi vydařené.