Charlie musí zemřít (2013)

Boží. Krásné momentky, akční prvky, skvělí soundtrack, Evan Rachel Wood a Shia LaBeouf. Slabému hodnocení nerozumím a je mi to jedno, ale Charlie Countryman je úžasně povedený.

Chata v horách (2012)

To jako vážně ? zombie a všechny stvůry lidstva v jednom filmu ? oběť panny, která šuká s učitelem, děvka která měla za život jen jednoho sportovce, blázna co hulí trávu a intoše, kterej je neskutečnej debil. Fakt nechápu ani příběh ani vysoké hodnocení, no vyšší hodnocení. Asi jsem divnej, ale i herecký výkony všech do jednoho stál za prd. Slabé 2*

CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)

Taková trošku trapárna a to mám Penu rád. Nebylo to moc akčně natočený i když se hodně snažili a vtipy propadly úplně. Škoda

Chirurgové (2005) (seriál)

Asi jeden z nej seriálů vůbec. ono se to těžko hodnotí, protože současná produkce je extrémně našlapaná, ale zrovna Greys anatomy ve svém stylu určitě vítězí. To co ale nesnáším jsou anomálie, které scénáristi nepochopitelně používají. Někdy naprosto banálně zabijí hlavní postavu a někdy ještě banálnějí zachrání druhou. Ano lékař by se asi vysmál a to se dá pochopit, ale tady u toho asi nejde o tom, co se děje na lékařském poli, ale hlavně mimo něj :)

Chladnokrevný (2012)

Olivia se nám zase předvedla. Krásná holka. Film byl docela fajn a dokonce tam hrála malý šťek i Kate Mara. Čili obsazení nebylo špatné. Mělo to náboj i akci, ale často jsem se nudil. To je u takových filmů problém

Chladný jako led (1991)

Po extremne dlouhe dobe jsem ocistil cool as ice a pustil si ho ve spatne kvalite 90 let. Sice je to chapano spis jako 100minutovy videoklip nez film ci dokonce klasika, ale nezapomenutelny Vanilla Ice ve vas neco musi probudit. Tehdejsi repperska muzika, super naladeny uces osobyta chuze ci snad postoj tohoto drogove zavisleho ale nesmirne talentovaneho mladika? Kazdopadne me to po tech letech prijemne naladilo 4*

Chobotnice (1984) (seriál)

Vyborny italsky a ted uz i nostalgicky serial, ktery svou slavou predcil i klasiky natocene v usa. V dobe kdyz se serial natacel mi bylo sotva pet let a nyni po 27 letech je porad nezapomenut. Tezko nekdo prekona komisare Cattaniho, ktery dal latku tak vysoko, ze dnesni top krimi serialy jsou proti tomuto chudy becka 5*

Chraň nás od zlého (2014)

Jo jo klasické vymítání. Bohužel velká čast filmu byla spíš nudná, nic neříkající pro ateistu jakým jsem já. Konec byl pěkně našláplý, se zajímavými efekty, ale opět určitě ne dech beroucí a bohužel už vůbec ne k uvěření. Podle skutečné události ? možná tak pro narušené osoby, jinak žádná sláva

Chuck (2007) (seriál)

Bože ta Yvonne je krásná holka, to snad....jo seriál dobrý fakt dobrý, ale ta Yvonne :) update. Po x letech mi to nabídnul prime, že by se mi to snad mohlo líbit. A tak jsem si zavzpomínal tak, že jsem dal 3 serie na posezení a už se těším až příjdu z roboty a zase se do toho pustím abych dokoukal zbytek. Mimochodem Yvonne se mi stále líbí. To je holka pro mě :)

Chůva na zabití (2017)

Ono nestačí dát do filmu sexy blondýnku. The Babysitter je až moc absurdní než aby jste to brali vážně. Teda oni komedie se vážně ani neberou, ale tohle je takový moc přehnaný. Tím to docela podělali....tak jsem to přehodnotil, ten film je skvělej