Bez soucitu (2010)

Průměrná akční komedie, příběhem by někdo mohl říct takové to pozlátko, ten main stream. Ovšem, skrývá v sobě několik skvěle propracovaných okamžiků ("just for that moment"), díky kterým dávám ****. Nic lepšího z toho nejspíš být nemělo, ale i tak - já se bavil >:)

Kniha přežití (2010)

Kroutím hlavou nad tím kolik zabedněnců si tu vůbec dovolí poplivat tento skvost a ještě k tomu věří tomu že jejich názor znamená něco víc. "Brutálně nepochopený film. Do dvaceti let legenda." - Kaka

Pokušení (2009)

Stokrát ohrané klišé drama, nebýt Julianne Moore a chvilkama excelentního soundtracku, nejspíš bych dal hvězdu jen jednu.

Stopař (2007)

Dvě hvězdy za roztomilou S. Bush a krásu Ameriky, zbytek je odpad a to doslova. Proboha, nechápu jak takhle nelogická blbost mít víc jak 30%! Škoda každých dalších slov.

Soumrak mrtvých (2004)

Jako komedie by to možná šlo, ale proč si museli vzít na mušku zombie-survival horrory?

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Parádní pohádková komedie. U momentu kdy se W. Smith podíval do zrcadla v lékárně, jsem se smál tak jak dlouho už ne. Díky :)

Mazací hlava (1977)

Absurdita bez smyslu. Nedokoukal sem, nehodnotím.

Človíček (2006)

Ze života, co k tomu říct víc? xD + Pěkná hudba.

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

Dokonalost. Trochu reje do mých snů ale, nádherně a stejně tak smutně...

Anatomie lži (2009) (seriál)

První tři, možná čtyři díly jsem to považoval za opravdu povedený seriál a tak trochu jsem se těšil na další díly. Řeč těla, mikrovýrazy, mimika, odhalování lži a podobné psychologické záležitosti, ve mě vždy vzbuzovali zájem/zvědavost a tak nějak sem čekal kdy se něco podobného objeví. Nyní mám za sebou 11. díl první řady, a jsem ohromen. Dalo by se říci, že kvalita seriálu roste s každým dalším dílem a to je hodně neobvyklé, neboť to bývá spíše naopak. Přehodnotil jsem, a dávám plné hodnocení a nemůžu se dočkat dalšího dílu. Někdo se tu ptal, zda je možné aplikovat příklady z tohoto seriálu v reálném životě. Pravdou je, že ony podněty jsou v seriálu zdramatizované ("zvětšené") oproti reálu, ale - trochu vnímavější a inteligentnější člověk, může ze seriálu těžit.