POPOZ (2013) (seriál)

Přestože Tulipány zrovna nemusím, POPOZ se opravdu neskutečně povedl.. Budu trochu parafrázovat Randyho, ale těžko najdete tak originální a bizarní záležitost s absurdním humorem tak černým, jako je snad jen díra do prdele...;) Kdo neviděl, nepochopí.. Moje seriálové Guilty pleasure.

Provdám svou ženu (1941)

"Emile, prosím tě, bouchni mě do nosu, ať se vzpamatuju !!" ;)

U pokladny stál... (1939)

"Já se vám omlouvám.. Nemohli jsme vědět.." - "No jo, když tady se nikdo nikoho na nic nezeptá !! Tady se to vyhazuje inkognito !!" ;)

Velký bazar (1973)

"Už jsem jim na stopě.." - "To jo, ale každý den zatýkáte nevinné lidi !! Mého tchána, dokonce tchýni pana prefekta !! A dneska dva policisty v civilu !!" - "Tak to ne, pane řediteli !! Ti doopravdy kradli !!" ;)

Když Burian prášil (1940)

"Patočka ?? Ale toho jste mi tam neměli dávat !! Já mám podezření na toho chlapa, že se narodil namazanej.." ;)

Děsnej doják (2006)

"Proč mě pořád oblíkáš do těch teploušskejch kovbojskejch šatů ?? Vezmu to lízátko a narvu ti ho do prdele !!" ;)

Nedotknutelní (2011)

"Co ty vousy ?? Na co si to hrajete ?? Victor Hugo ??" ;) Snímek, který ve mně osobně vyvolává natolik rozporuplné emoce, že si jen stěží v tomto ohledu vybavím jemu podobný.. V důsledku velmi falešná a iritující báchorka, jejímž pákám v podobě výborného dialogu na čele rád kdykoli odpustím, že si hraje na něco, čím není, ani nikdy být nemůže.. Nicméně skutečnost, jak moc by se mi nastolení podobné životní utopie zamlouvalo, mi nedovoluje Nedotknutelné nemilovat..

Záskok (1997) (divadelní záznam)

"Ale téé lípy se nevzdáá-m !!" ;)

Silvestr svobodného pána (1979) (TV film)

"Haló ?? Áh, soudruh náměstek !!" - "Jakej náměstek ?? Jo, ták, ty nemůžeš mluvit !!" ;)