Pařba v Bangkoku (2011)

We had a sick night, bitches! Hangover Upgraded, nasmial som sa ešte dokonca viac ako na jedničke a tentokrát som neváhal na to ani zájsť do kina. Ken Jeong je proste Boh, jeho Mr. Chow nemá konkurenciu a tentokrát dostal zaslúžene oveľa väčší priestor."Oh, you having a bad day? Did you die?"-"I got shot."-"But did you die?!" A že opakovaný vtip nie je vtipom? Pfff.. V tomto prípade still funny. V kine neskutočná zábava s kopou skvelých hlášok a scén. Fuck the police! Strašne rád by som uvítal aj trojku. A radím pozerať v originále, nie so zbytočným dabingom.

Hustej nářez (2009) (pořad)

"Tak todleto ja fakt nehltám..". Videá ktoré by som si kľudne mohol pozrieť radšej na YouTube okorenené zbytočným nezaujímavým komentárom prísediacich komentátorov. Aspoň že tá baba je celkom sexy.

Milenec je zločinec! (2008)

Ak mám povedať úprimne, čakal som niečo ešte oveľa horšie. Ale i tak, film prakticky nestojí za reč, ak nemusíte, nepozerajte.

Do hlubiny 2 (2009)

Presne ako som očakával vykľulo sa z toho strašne nepodarené béčko parazitujúce na jednotke, ktorá sa mi páčila. Vlastne čo očakávať od "pokračovania" filmu s inými hercami a napáleného rovno na DVD..

Tintinova dobrodružství (2011)

Videná 3D verzia v kine. Bol som nadmieru spokojný. Animácia bola úžasná, slovenský dabing taktiež skvelý. Malo to vtip, akciu a taktiež aj celkom zaujímavú zápletku. Ako Tintinov neznalec som bol nadmieru spokojný a návštevu kina vôbec neľutujem, naopak, už sa teším na dvojku.

Přímý zásah (2004) odpad!

I ked tento film vysielali niekedy okolo polnoci v telke, aj o takej hodine to bolo strašné utrpenie na to pozerať.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Prosím vymazať z CSFD, toto by som kľudne dokázal stvoriť aj ja s trocha promilé v tele. A bolo by to vtipnejšie :-) ...

Mami, ožeň mě (2011) (pořad) odpad!

Mama, to bol strašný trapas a další strašne zbytočný počin od TV JOJ.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Nemôžem inak. Milujem každý nový či starý film Jima Carreyho a taktiež tučniakov, malo to vlastne všetko čo som od filmu očakával. Jim ako vždy dosť vtipný, človek by na prvý pohľad nepovedal že mu už tiahne na 50ku. Kľudne by som uvítal viac takýchto filmov. Pridám aj piatu hviezdičku, kedže si myslím že film je mierne podhodnotený, páčil sa mi.

Mike a Molly (2010) (seriál)

Jeden z dalších oddychových sitkomov, tentokrát v hlavných úlohách so značne objemnejšími hercami. Milý seriál a hlavne vtipný, slovenský dabing je taktiež veľmi dobrý, vhodný. Uvidíme ako dlho sa na obrazovkách udrží tento sitkom, skromne by som si prial aby čo najdlhšie.