Hrdost a sláva (2008)

Skvelé výkony hercov, scenár podľa skutočnej udalosti so zaujímavým koncom, i ked začiatok filmu mi prišiel trocha chaotickejší, vykľula sa z toho skvelá krimi dráma, jasné 4*

Flip This House (2005) (pořad)

Ideálny oddychový program po ránu, mne to všetko ničenie, plánovanie, stavanie, vynovovanie príde dosť zaujímavé.

Halloweenská noc (2007)

Jedným slovom: Zaujímavé. Nič viac, nič menej. Sympatický film.

Poloprofesionál (2008)

"A.. keď uvidíš tchora, ZABI HO!.. Nie je to náš maskot."

Na plný plyn (2008)

Ešte v žiadnom inom filme som nepočul asi 50-krát dookola tie isté 2 hrajúce songy!

Malý zúrivý Robinson (2009)

Videl som to asi pred troma mesiacmi z donútenia, mal som problém pri tom nezaspať. Hraná časť oničom, bolo vidno že to sú len amatérsky herci (ale auto mali celkom pekné), nezaujímavé, príliš umelé, niektorým častiam som vôbec nerozumel (prenasledovanie ženy, následný rozhovor). GlobalStar Žbirka nezabudol nespomenúť aká bol hviezda a aké mal hity. Akurát rozprávanie Janka Lehotského bolo zaujímavé, je to proste sympaťák.

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Neodporúčam pozerať triezvym ľuďom... Bouček je neskutočný kok*t..

Rychle a zběsile 5 (2011)

6.5.2011 CINEMAX, Košice. Najlepší diel série, jednoznačne! Až takú pecku som nečakal. Malo to všetko: Neskutočnú akciu (všetky akčné scény som si neskutočne užíval, najmä tú na konci filmu),Diesela, The Rocka (LEGENDARY FIGHT), krásne baby (Brewster Gadot, Pataky), neuveriteľne cool T. Gibsona, hlášky, vtip (či už černošská dvojka, Mission: In-freaking-sanity atd.), nápad, dobrý soundtrack, záporáka a v neposlednom rade nadupané (najmä policajné) autá. Takto nejak by som si predstavoval The Brazillian Job. 95%

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Asi najväčšie sklamanie v mojom živote, nedokázal som to dopozerať do konca. Nikdy by som si ani nepomyslel, že Tarantino natočí film, v ktorom budú skoro celý čas nejaké ženy mlieť nekonečné nezaujímave sračky. Možno nabudúce skúsim druhý pokus..

Hrdinové a zbabělci (2007)

Zaujímavý film so skvelými dialógmi a jednou nechcene vtipnou scénou s výbuchmi. Mňa by len zaujímalo kam zmizol ten 35 miliónový budget?