Návštěvníci 2: V chodbách času

• SK název

Návštevníci 2

Komedie / Rodinný / Sci-Fi / Fantasy

Francie, 1998, 118 min

Hůř to snad ani dopadnout nemohlo :-D(30.5.2003)

• Radyo

Ani z prvního dílu jsem nebyl na větvi, a tenhle druhý mě nenadchl ani trochu. Jen ze sympatií k Jeanu Renovi ddávám jednu hvězdičku.(26.7.2002)

• Djkoma

Blbost. Mám rád Jeana Rena, ale něco takto potupného...Fuj. Radim nedotýkat! Nepřišlo mi nic zábavného na filmu kde chladny, emočně neprojevující se rytíř se svým sluhou cestují časem a pobíhají v budoucnosti.(4.2.2005)

• gouryella

Hodne spatne pokracovani docela vtipneho prvniho dilu - bohuzel i francouzi se uz nakazili americkou manii pro pokracovani.(4.8.2002)

Sice by příběh měl navazovat upozorňuji !!!volně!!! na první díl...ale autoři se snažili udělat regulerní pokračování, ale bohůžel s řadou chybami, které se s prvním dílem neschodují...Pokud se mi v jedničce nelíbila ta kurva která si nabalila Claviera tak v tomhle filmu je to Béatrice, která znovu pomáhá dvěma hlavním hrdinům dostat se zpět do jejich doby...a vlastně navrátit vše do původního normálu pač se to kompletně promíchá. Ti co nejsou z minulosti se objeví v minulosti a obráceně a zde nastává bod zlomu. Vlastně to, že je to naprostá blbost, ale pravda je že jsem se u toho celkem bavil a na odreagování je to ideální a rozhodně lepší než naprosto zkažená trojka. --- Pane! Jacquille odmítá dbáti vašich rozkazů. Dal se v útěk. Dovolte mi lapiti jej a namastiti jeho posed. - Ne, drahý Ganelone, toť projev radosti z návratu. Necháme ho, aby hrdlo své do němoty prolil. Tou opicí pozře.(1.10.2006)

Klasické pravidlo. Zejména v tom že úroveň pokračování téměř vždy klesá.(20.3.2005)

Podstatně slabší než první díl... Klasicky z prstu vycucnutá zápletka, repetice dobrých vtipů předchozího dílu a de facto vše při starém, jen trochu pubertálnější a křečovitější. Navzdory všem negativům se ale i u druhé výpravy napříč časem bavím docela dobře, zejména díky excelentnímu Clavierovi a jeho čtyřroli. Vydařil se i konec filmu a je pro mne nepochopitelné, proč třetí díl netěžil z načrtnuté zápletky. Takže poměrně zábavná sílenost, pro kterou se vyplatí zapnout skříňku na trubadúry, jakože se Prosper Močůvkář jmenuju.(7.4.2004)

Rozpočet FRF 140miliónovTržby USA $146,072Tržby Celosvetovo $54,500,000(z toho vo Francúzsku s tržbou $53,899,000)║(22.10.2009)

Bohužel poněkud pomalejší, ale o to víc ujetější, nesmyslnější a antihrdinské. Mě osobně zcela šokovala proměna hlavní ženské hrdinky, která tu ztratila jakékoli kouzlo ženskosti a stala se pouhou milou tetičkou, i když možná to podivnou protipravidelnost filmu ještě podtrhlo.(25.4.2005)

Už ne tak super jak jednička ale dá se to.(6.3.2005)

Já si naopak myslím, že dvojka je ještě o chlup vtipnější a přece jen trochu (uznávám, opravdu jen trochu) vkusnější než jednička. Navíc mě potěšilo, že se zde v malé roli řídícího důchodce objevil komediální veterán Jacques Francois.(22.2.2003)

• tron

Film začína chaoticky v rovnakej chvíli, ako skončil originál. A rovnako chaotické to zostane zvyšných cca 120 minút. Na čo si myslel, keď si to podpisoval, Jean Reno?(31.12.2004)

Slabsi nez prvni dil, ale tak nizke hodnoceni si nezaslouzi. Samozrejme uz je to jen takova nastavovana kase, ale pribeh je porad docela v pohode a par vtipku je opet suprovejch. Navic je film opet sestrihan ve zbesilem tempu, takze i kdyz ma film 110 minut, nestihnete se nudit. K cemuz taky prispiva husta kamera, dobra hudba a vyborny herecky vykony. Opet vynikajici Reno, kterymu verite, ze je fakt nejakej rytir a hlavne neuveritelne energickej Christian Clavier, kterej si strihnul hned nekolik roli (ale ve vsech stejne hraje magory). Jelikoz se tvurci nejspis snazily, aby se vtipky moc neopakovali nebo nepodobali tem z prvniho dilu, tak jim toho uz tolik nezbylo, ale presto opet dokazaly dat do filmu par naprosto genialnich scen (+par vtipnejch a par, ktery vtipny bejt meli, ale nejsou). I kdyz to je slabsi nez prvni dil, porad je to lepsi nez americky remake a ja se opet vyborne bavil.(30.9.2005)

Stále srandovní, nicméně už to tady jednou bylo.(16.10.2005)

Jeden z mála filmů, který člověk vidí poprvé a je nadšený, směje se od začátku až do konce. Ale když ho vidí podruhé ...tak se tenhle stav prostě ne a ne dostavit. Jean Reno byl skvělý, řada vtipů tu určitě byla, ...ale podruhé už to není ono!(8.10.2003)

Mnohonásobně bláznivější a potrhlejší, než první díl. Již zde není takový prostor věnován příběhu a jeho propojení s postavami a vyznívá celkově spíše velmi zbrkle a roztržitě. Taktéž především díky jeho silnému "utlačování" záplavou všemožně rošťáckých a potrhlých eskapád. Stále se však ještě Návštěvníci 2 dokázali z "Chodeb času" vymotat a nezapadnout do možných tmavých děr, které se v tomto pokračování, v podobě malých trhlinek, již začínaly objevovat. Další díl si už ani nedokážu představit:)(24.7.2011)

Skoro stejně vtipné jako jednička. První díl byl sice o trošku lepší, ale minimálně za tu scénu s hašením domu nejde dát méně než čtyři hvězdičky.(3.6.2003)

Tak ako sú prví Návštevníci mojou milovanou komédiou, videnou desiatky krát, tak toto je ich ťažšie pozerateľný slabý odvar a trojka (americká) je absolútny škvár.(2.3.2005)

• sepp

Narozdil od vyborne a branici trhajici jednicky nudne a nezajimave, proste typicky druhy dil na vytahovani penez z kapes divaku.(7.4.2004)

Tento film si mě jako diváka získal jen kvůli hereckému umění Jeana Rena a Chistiana Claviera. Ikdyž děj o ničem, díky těm dvěma dávám filmu své čtyři hvězdičky. Prvnímu dílu se to nemůže rovnat samozřejmě.(3.8.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11