Naprosto osvětleno (2005)

Čakal som viac, ale nakoniec iba priemerný film. Cesta od nikiaľ nikam.

Fm (2009) (seriál)

Nový Britský sit-com. Niečo na spôsob IT crowd a Black books. Ak by som to mal ohodnotiť automobilových slovníkom - je to vyššia stredná trieda. Teším sa na druhú sériu.

Romeo a Julie (1968)

Najlepšie spracovanie Rómea a Júlie, aké som zatiaľ videl. Ako teenager by som dal určite 5 hviezdičiek, ale teraz sa mi tie city oboch slávnych zaľúbencov zdajú preexponované. Nikdy neutekaj za ženou ani za električkou, lebo príde ďalšia. S tým sa môžem stotožniť.

Stáhni mě do pekla (2009)

S nadhľadom natočený horor, u ktorého sa budete báť ale aj pukať smiechom. Niektoré scény sú naozaj nezabudnuteľné (velkopopovický kozel). Sam Raimi je jednoznačný filmový kráľ leta 2009.

Diktátor (1940)

Na Charlieho Chaplina iba priemerný film. Najlepšia scéna - holenie počas rozhlasového vysielania Brahmsovho maďarského tanca ne. 5.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Odpad, ktorý može pripadať vtipný, iba niekomu s totálne vyhúleným mozgom. Kamera a herecké výkony otrasné. Ak si chcete užiť akčný orgazmus s Jasonom Stathamom, tak doporučujem film Death Race. 0%

Mrtvý sníh (2009)

Podarený dánsky film o nacistickej jednotke, ktorá umrzla v tamojších horách a o 50 rokov neskor terorizuje skupinku študentov na opustenej horskej chate. Niektoré scény pobavia, iné sú iba žánrovým klišé, celkovo ale pozerateľný zombie film.

Rallye smrti (2008)

Geniálna záležitosť s nonstop akciou, videoherným strihom, krásnou Natalie Martinez a Mustangom V8 Fastback. ...s tou nezamestnanosťou a globálnou ekonomickou krízou mali tvorcovia nakoniec možno pravdu. Aj keď sa už nehovorí kríza, ale nová ekonomická situácia :-)

Dexter (2006) (seriál)

Prvé tri série sú proste 5-hviezdičkové, ale koniec štvrtej série by si zaslúžil ešte jednu hviezdu naviac. No som zvedavý na S05E01...