Pach krve 3 (2009)

Dve hviezdičky za explicitné smrti. Nič viac od toho nečakajte.

Dokonalý únik (2009)

Podpriemerny horor/thriller. Dostava u mna body naviac za vynikajucu Millu Jovovich a za nadhernu havajsku prirodu - skutocny raj na zemi, raz by som sa tam chcel ist pozriet.

Užívej si, co to jde (2009)

Bohužiaľ iba priemerný film od Woodyho Allena. Dokonca mi to pripadá ako keby najslávnejší neurotik na svete sfilmoval loutku Waltera (mám okno a nespomeniem si na slovenský výraz:-)) od Jeffa Dunhama. Walter aka Boris Yellnikoff.

Na titulní straně (1974)

Vynikajúca komédia od Billyho Wildera. Porušil som svoje pravidlo a pozrel som sa na tento film s dabingom, ktorý bol na moje prekvapenie vynikajúci.

Oko dravce (2008)

Po Disturbii další vydarený kúsok od D. J. Carusa a Shia LaBeoufa.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Slabé televízne spracovanie. Videl som tri diely - Coscarelliho slasher ma nevidesil, ale dalo sa u toho aspoň zasmiať, Gordonove spracovanie H. P. Lovercrafta šlo úplne mimo mňa a Miikeho Imprint bol plný mučenia, ale to je asi všetko (proste iba lacný snuff z Japonska). Jediné z čoho mi behá mráz po chrbte, že by som si musel pozrieť ešte dalších osem dielov.

Casablanca (1942)

O tomto filme som počul už toľko, že som si ho musel pozrieť. Casablanca v roku 1941, pod nadvládou slobodnej francúzskej vlády. Miesto, do ktorého prichádzajú utečenci z celej Európy, aby sa potom dostali do Lisabonu a odtiaľ do Ameriky. Humphrey Bogart a Ingrid Bergman sú úžasný. Niektorí uživatelia tú píšu, že je tento film presladený. No nie je sa čo diviť, veď bol natočený v roku 1942, keď boli Nemci na koni, musel zobraziť aspoň nejaké pozitivné emócie.

Superman/Batman: Veřejní nepřátelé (2009)

Slušná dávka akcie, niekoľko desiatok superhrdinov/padúchov a štvorky kozy Powergirl (dá sa prirovnať iba k Nikky Benz alebo Gianne Michaels). Vobec nie zlý animák, ale v hranom filme si Batmana so Supermanom spolu nedokážem predstaviť.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Zaujímavý nápad vyšetrovať kriminálne prípady na základe nevedomej reči tela a výrazov tvári podozrivých. Tim Roth a Kelli Williams sa k sebe hodia, uvidíme či iskrenie bude pokračovať :-) Ako oddychovka na večer to stačí. Včera som dopozeral prvú sériu a som spokojný.

Náhradníci (2009)

Strašná blbosť. Pár zaujímavých nápadov, topiacich sa v sračkách. Čakal som omnoho, omnoho viac.