Návrh (2009)

Výborná romatická komédia so skvelou Sandrou Bullock. Presne také tridsiatky sa mi páčia...

Kdopak by se vlka bál (2008)

Na moje veľké prekvapenie to bolo vynikajúce. Škoda toho happyendu na záver, inak by som dal asi maximum. Ale to asi k rozprávkam patrí.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Veľmi príjemný film v réžii Sama Mendesa. Burt a Verona hľadajú vhodný domov pre svoje budúce dieťa a cestujú naprieč USA od Phoenixu až po Aljašku. Miesto ktoré sa nakoniec stane ich domovom si nechám pre seba. Film, ktorý určite treba vidieť.

Nouzový východ (2008)

Skvelá dráma z Ameriky 50-tych rokov minulého storočia, so skvelými hereckými výkonami Kate Winslet a Leonarda DiCaprio. Po Americkej kráse druhý film od Sama Mendesa, ktorý som videl, a zase dostal u mňa medzi TOP.

Zábavný park (2009)

Romantická sračka, ktorú už nikdy v živote nechcem vidieť. Ale hudba bola dobrá.

Skafandr a motýl (2007)

Jeden z filmov, ktorý zmenil moj pohľad na život. Je to ešte život, dorozumievať sa okom, jedinou časťou tela, ktorú možete ovládať? Vynikajúca kamera a teraz už viem koho vykradla 19-sta časť (Locked in) 5-tej série Dr. Housa.

Rok jedna (2009)

Podpriemerná komédia, ktorá má obrovský herecký potenciál, ale využíva ho iba na fekálny humor a prevarené vtipy. Olivia Wilde úchvatná, 6-stej série Housa sa už neviem dočkať.