Hráči (1998)

Luxusný film, ktorý nie je iba No limit hold´em pokeru ale aj o omahe, studu, razzu, 5 card draw, chicagu a neviem, koľkých ďalších kartových hrách. Spolu s Maverickom asi 2 najlepšie filmy tohto žánru.

Prokletý ostrov (2010)

Vynikajúci film, ktorému dodáva vyšší rozmer posledná veta v scenáry: "Žit ako monštrum alebo zomrieť ako dobrý človek?"

Hory zalité krví (2009)

Zaujímavý námet, ale mne sa najviac páčil ten striptízový klub a červené spodné prádlo Sophie Monk.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Veľmi uletený film, ktorý prináša tony masa a hektolitre krvy. Na sobotný večer ako stvorený.

Vyvrženci pekla (2005)

Pre mňa iba priemerný exploation film. Žiadny desivý horor s temnou atmosférou to nebol. Ešte musím zhliadnuť prvý diel: Dům tisíce mrtvol a potom možno zmením názor. Zatiaľ max. 50%, ale Dannz Trejo bol skvely.

Assassin's Creed : Lineage (2009)

Hru som nehral, ale tieto 3 krátke filmy sú super. Určite dobrý marketingový ťah. Plnohodnotný celovečerný film by nebol zlý nápad.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Jednoznačne najluxusnejší vojnový seriál aký som videl. Cítil som sa súčasťou roty E a pripomenulo mi to moju 6-mesačnú povinnú vojenskú službu :-)

Dorian Gray (2009)

Musím zaplakať. Najlepšia kniha Oscara Wilda (samozrejme po Lady Fuckinghamovej) a taká príšerná filmová adaptácia. Skvelé knižné dialógy pretvorené v bezcenný trash, dej plynie pomalšie ako Dunaj na Podunajskej nížine. Jedným slovom katastrofa.

Sherlock Holmes (2009)

Vydarená Hollywoodska adaptácia najslávnejšieho románu Arthura C. Doyla. Dvojka by nemusela byť marná...

Liga gentlemanů (1999) (seriál)

Jeden z najlepších britských seriálov, ktoré som videl. Tiež doporučujem: Blackbook, IT crowd, Psychoville.