• Krátkometrážní

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Z počiatku som nevedel, čo si mám o seriály myslieť, ale neskôr sa to rozbehlo, všetko čo pre mňa seriál obsahovať, tento seriál obsahoval. Seriál ma naďalej baví a som z neho stále mimo a zároveň natešený. Presne nadávkované, násilie, intrigy, love story, krvi, upírov, zverov, sexu, irónie, humoru. Najobľúbenejšie postavy Eric, Pam, Tara, Jessica. Hodnotené po absolútnom finále seriálu. ( a aj napriek tomu, že VII.séria bola najhoršia zo všetkých a finále seriálu "sucked" True Blood si 5 * zaslúži)

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

Liz Lemonová, je jedna úžasná postavička. Dlho som sa nevedel ako divák vyrovnať s niekym v situačnej komédii a došla Liz, v kombinácii s Alecom Baldwinom (toho, že fakt nemám rád), no ako Jacka Donaghyho ho zbožňujem. Primixujme k tomu šialenú "postaršiu" spievajúcu herečku a černocha, čo ledva vychodil osobitnú školu. Humor je na svete :) Hépy Valentájn :) Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

On je fakt boží! (2008)

Pubertálna Bridget Jonesová sa volá Georgina Nicolsonová!!!

Hairspray (2007)

Svižné, milé, jednoduché....A až na Pomádu som J. Travoltu nevidel v lepšej role :)

Zánik světa (2001) (TV film) odpad!

Ach už vieme prečo som to pozeral...kvoli Nastassji...ale už by som si mohol zvyknúť, že ona hraje v takých velkokosoch!

Peklo (2005)

Je dobre, že pán Kieslowski nechal scenáre, aj keď zomrel. nezmôžem sa na viac iba na slovo nádhera.

Šest statečných (1999)

Najlepší príbeh Tomík-***** Najhorší príbeh Rojkovia-*