• Krátkometrážní

Návrh (2009)

Akosi som tam nepostrehol termin romanticka komedia, to bolo urobene cez kopirak z každého rožka troška, dokonca aj hudba mi pripadala ako by ju Thomas Newman zložil. Je pravda, že miestami to bolo milé a miestami to bolo nemilé, ba až nepríjemné a úplne sa mi znechutil film pri scéne, keď hlavná hrdinka tancuje v lese s babičkou.

Velkej biják (2007)

Ak by tam nebola hrala Jayma Mays, tak to ani nepozeram....hej a ešte bonus Bielej štetky aka Jennifer Coolidge.

Odsouzené (2009) (seriál)

To najlepšie čo som videl zo slovenskej produkcie škatuľového seriálu. Scénar, ktorý je niekde priškripený za pačesy, ale to mi až tak nevadí, pretože slovenské aj české herečky, ako sme ich nevideli. Hrajú ako o život, ako keby naozaj boli v base a bonus k tomu bez make-upu. Hodnotené po I. sérii (ktorá mala na slovenské pomery super koniec) pokračujem v pozeraní II. a dopozeral som to kompletne.

Paříži, miluji Tě (2006)

"Ukážka rôznych foriem lásky, medzi rôznymi ľudmi. Ktorá v niektorých shortoch vyšla a v niektorých nie". Konečný verdikt, je spriemerovaný jednotlivými hodnoteniami filmov a výsledkom je 3.61 čiže zaokruhľujeme nahor.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Keď som videl trailer na Coraline, tak som sa potešil, pretože ma daná animácia, ktorá je úchvatná chytila za srdce. Ešte pred tým som si však prečítal knihu a zdalo sa mi to krátke, preto som veril, že sa toho chopia a dajú do deja viac, ale aby mi to veľmi nekazilo zážitok s "prídavkami" a poviem vám nepokazilo mi ho.

Nauka o snech (2006)

Trošku divné, trošku nelogické, trošku dramatické, trošku smuté, trošku veselé, trošku krásne, trošku škaredé...ako naše sny :)

Glee (2009) (seriál)

To najlepšie čo sa objavilo v sezóne 2009/2010. Musical-teen-dramedy. Všetky postavy aj tie záporné aj tie kladné hrajú dobre a ja osobne ich všetky zbožňujem. Glee prinieslo niečo nové do telky (následne sa pokúsili aj iné telky o niečo také viď NBC's Smash) Jedine čo mi nedá, je vytknúť absolútne strašnú dejovú liniu po 4. sérii, kedy som sa už aj tešil, že seriál bude ukončený a následne sa v 6.sérii seriál vrátil presne do tej doby, kedy som si ho zamiloval (predposledná časť finálnej série "2009" mi to pekne pripomenula). Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

112 (2006) (pořad)

Dokument, ktorý odhalí ako to chodí po večeroch vo vačších mestách Slovenska, hlavne v Bratislave, niekedy Vás chytí za srdce dokrútka oa bezdomovcovi, ktorý príde po roku na pohotovosť a zdravotná sestrička si pamätá na to, že topánky mu obúvala ona a on si ich odvtedy nevyzul, pretože sa mu prilepily do mokvajúcich rán na nohe. Inokedy Vás to naštve, pretože ako je možné, že sa takéto niečo deje v spoločnosti. Inokedy vidíte ako si chce dieťa podrezať žily, pretože si myslí, že ho nemá nikto rád. A vy si pomyslíte na svoje dieťa, blízkeho človeka...dobre, že sa to nestalo mne. Napriek tomu, že sa snažím pozerávať túto reláciu pravidelne a neskutočne ma baví, myslím si, že ľudské nešťastie niekedy na televíznu obrazovku nepatrí. A neviem si predstaviť ako by som reagoval ak by sa stalo niečo mne či by som z posledných síl, neposlal tvorcov ...... .

Cesta na Měsíc 3D (2008)

Tú jednu hviezdičku ten film, má iba, preto, že po tom, čo na slovensku bolo zrušené jediné IMAX kino, a fascinujúci svet 3D akosi? zmizol pod zemský povrch toto je jediným potešením pre deti predškolského veku...Ja som ho zo sestrou absolvoval, stačilo. Príbeh o muchách, ktoré poletia na mesiac, však nemôže dokonale zaujaťako rozprávky od Pixaru aj napriek tomu, že na neho hľadíte cez červeno modré okuliare :)

Sex ve městě (2008)

Škoda, že ma ńikto neupozornil, aby som tento film, ako fanúšik seriálu nepozeral.