• Krátkometrážní

Air Force One (1997)

Kdy už ti prezidenti USA přestanou zachraňovat svět...

Mac a já (1988)

Tenhle film má, jak říká slammer Anatol Svahilec: product placement jako dement. Skittelsky, mekáč kam se podíváš, a hlavně ta Coca-Cola. Nejen, že jí má každej druhej v ruce, nejen, že v krámu vidíte pyramidu z plechovek coly až ke stropu. Oni z ní udělají i nedílnou součást děje - cola totiž pohání ty vesmírné příšerky jak baterky, a dodávají jim energii, když jsou vyčerpané. Kromě coly má film Jennifer Anniston na půl vteřiny, a creepy vesmírného tatínka, kterého má dětská paměť naštěstí vytěsnila. 30%

Training Day (2001)

Stačilo mu nechat si narůst vousy a je z něj fantastickej záporák...

Nezvratný osud (2000)

Trochu mě postrašil ten začátek v letadle, ale tím to taky končí. Ocenila jsem jedině tak Tonnyho Todda.

Moulin Rouge (2001)

Slyším názory ze dvou různých stran. Buď je to procítěný, velkolepý slaďák, nebo naprostá fraška. Pro mě je tohle doslova a do písmene KÝČ. Málokdy mě film tak rozladí, že ho ani nedokážu dokoukat, a že jsem se sakra snažila.

Motýlek (1973)

Že dávám jen 4 hvězdy neznamená že by film nebyl perfektní, ale 5 hvězd dávám takovým trhákům, které si mě naprosto získaly a nevadí mi ani na ně koukat i několikrát v týdnu...suma sumárum ale není co Motýlkovi vytknout. Tohle je prostě špica.

Frankenweenie (1984)

Ne, tohle mě opravdu nedostalo...tak jsem se těšila až si Frankenweenieho skouknu, a byla to pěkná nuda.

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Naprostej trhák!!! Miluju ho už od dětství a vždycky budu. Roger a to jeho "Šťastný s velkym ŠŤ'" mě vždycky dostane :)

Svůdné zombie (2008)

Trhá mi to srdce když vidim v čem hraje můj oblíbený Robert Englund...ponechme filmu aspoň to že je to vcelku originální nápad, zombie striptérky...už je mraky zombie hororů o zkáze lidstva kvůli nakažlivému viru, takový ten styl R.A.Romera- tak je tu aspoň něco jiného. Nebýt tam Englund, ani to nedokoukám, vždy jsem si jen říkala ať už je zase na scéně Robert, ať je na co koukat :) je z něj celkem sympatický děda.