• Krátkometrážní

Mrtví k snídani (2004)

Možná je můj pohled na tento film ovlivněn tím, že jsem čirou náhodou v tentýž den zkoukla Nájemníka od Polanskiho. Nebe a dudy :)

Šílení (2005)

Líbilo. Místy pár výhrad ale jinak se mi Poeovská atmosféra líbila a pan Tříska je opravdu neodolatelný :) akorát mě zamrzelo to, že jsem dopředu uhádla konec filmu i rozuzlení, to mi přišlo celkem průhledné. Ale jinak fajn podívaná.

Falco (2008)

Tvůrci filmu si dali záležet a jsou tu momenty, které vypadají NAPROSTO autenticky. Sama bych nerozpoznala originál :) Ano, ano, MANUEL RUBEY si zaslouží pochvalu (to je snad jediné, o čem se taky dokola píše), je mu podobný, mimika ok, tón hlasu a způsob mluvy byl super. Mám tu ale velké ALE: co ten zpěv, proboha? Nevím jak moc špatně by vypadal zpěv na playback, ale ten jeho rádoby zpěv byl neposlouchatelný. Opravdu to bylo lepší než originál? Podle mě se to nedalo poslouchat bezohledu na to jak to uměl Falco. Má naprosto jiný hlas, upravoval si tu svojí fistulku jak to šlo ale výsledek (kupříkladu hned v první sloce Amadea) byl fakt komický. Jedinkrát nedosáhl na nejvyšší tón A v Jeanny, a o Out of the Dark se radši nebudu šířit protože se nechci rozčilovat :) V tomhle bych viděla takovou větší slabinu filmu, ale jinak nemám výhrady. Herecký výkon dobrý. Akorát maličkost; kdo je opravdu velkým fanouškem Falca a viděl nespočet živáků, si musel určitě říct že ta Rubeyho gestikulace nebyla zas až tak prvotřídní. Jen máchání prackama nahoru a do stran, se zdviženými dvěma prsty alla paroháč ( kdo ví proč :) ). Pomineme-li pěvecký výkon a soustředíme se jen na to ostatní, bylo to prvotřídní. Dramatický příběh, krásné vzdání cti rakouskému hitmakerovi, který nikdy nezemře. FALCO ŽIJE. STEJNĚ JAKO ELVIS.

Black Books (2000) (seriál)

Najdou se díly, které si pouštím pořád a pořád dokola, ale samozřejmě jsou tu i slabší momenty. Dylan Moran je opravdu prvotřídní, 100% cholerik :-) na některý hlášky opravdu nazepomenu, stejně tak na scénky jako například vyrábění vlastního vína z omezených přírodních zdrojů a s pošahaným asistentem :-)

South Park: Peklo na Zemi (1999)

To zpívání mě opravdu irituje. Ale oproti seriálu bych řekla že tady se najdou ty opravdu nej hlášky. "Vole, zdržuješ tu frontu, kurva", "Kurva, hoří mi klacek", "Můžu to dokončit? Můžu?" nebo "Vy ste čuráci, pusťte Terrance a Phillipa!", to je fakt nej :)

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Jeden velkej fialovej hnus na kterej jsem se nikdy neměla dívat. Potvrzuje pravidlo že druhé díly sérií jsou vždy nejhorší...i když čtyřka jí celkem šlape na paty.

Scary Movie 3 (2003)

Je zde patrný posun vpřed, není třeba točit pubertální komedie stylu Prcičky, kterou mi jednička SM místy připomínala. Tenhle díl už obsahuje jiný druh humoru, skutečně se mi několikrát během filmu vybavila Bláznivá střela. Asi nejpovedenější díl, pěkné!

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Snad to nehorší a nejdivnější "cosi", které jsem žel Bohu skoukla skoro celé!!!