Generál in memoriam (2020) (TV film)

Karel Lukas byl neskutečný charakter. Hezky popsaný životní příběh díky deníkům, zápiskům a četným fotografiím z osobního archívu. Hezky popsaný, ale hlavně i díky Eduardu Stehlíkovi, který umí poutavě vyprávět a i pro laika dokáže vše vysvětlit. Loupežná vražda Karla Lukase je vyloženě k zeblití. Tohle jsou věci, které se té rudé lůze nedají nikdy, ale opravdu nikdy odpustit!

Po přečtení spalte (2008)

Neskutečná sračka o ničem. Nesympatický herečky na přesdržku, děj nula a naprostá ztráta času. 1 hvězda za Malkovichovi výbuchy a rozmlácenej vibrátor.

Až na krev (2007)

Zvláštní film s vynikajícím Danielem Day Lewisem, který nikdy nezklame a dokáže zahrát úplně všechno a vždycky jinak. Vadil mi tam dost ten flanďák a co mě vyloženě rušilo byla hudba, k filmu absolutně se nehodící.

Muži od Dunkerque (2006)

Nechápu špatný hodnocení a komentáře. Dokument sdělil to co sdělit měl. Navíc medailonky u jednotlivých veteránů mě bavili a byli zajímavé, což mi ve spoustě jiných dokumentů chybí. Za mě dobrý.

Návrat mistrů (2005)

Krásný vzpomínky na super partu. Jenom tu osmdesátkovou hudbu z Macgyvera si mohla produkce v roce 2005 odpustit.

Z metropole (2006) (pořad)

Legendy lokálu a tajemství pražských dvorků jsou moje nejoblíbenější relace. Jako rodilý pražák se občas dozvím velice zajímavý věci, historie míst a lidí a zároveň i novinky z města. Nízký hodnocení tady můžou dávat jenom zakomplexovaný burani co neviděli Prahu ani z rychlíku...

Tammy (2014)

Nesympatickej, vypatlanej, hnusnej, drzej a tlustej buran Tammy mě iritoval asi ani ne do půlky filmu, pak jsem to přestal sledovat. Odpad nedám jenom kvůli white trash začátku, ale i tak je to spíš jenom z lítosti.

Goldbergovi (2013) (seriál)

Nesympatická, uřvaná židovská rodina, která mě vždycky irituje jakmile přijde na obrazovku.