Mais qui a re-tué Pamela Rose ? (2012)

Bláznivá francouzská komedie s nevtipně vtipným humorem volně navazuje na první díl. U některých scén jsem se válel pod sedačkou, Merad a Baroux film posunuli o něco výš, ovšem jinak se jedná o průměr.

One Night Stand (2005) (seriál)

Za Louise CK, jako každej tady =D ten tlustej amík je fakt neuvěřitelnej...

Na lovu (1980)

Jako detektivka dobrá, prostředí NY 80. let bylo vykresleno velice přesvědčivě, včetně těch odpornejch gay clubů. Příběh se mi, ale jinak docela líbil a asi bych dal i 4 hvězdy, kdybych pochopil ten konec, ale bohužel nepochopil...

Prometheus (2012)

Do poloviny filmu jsem doufal, že to bude docela zajímavý... nápad super, ale ten scénář a příběh? To někomu dali 5 dolarů, aby napsal tu největší blbost nebo nevim! Dobře uděláno, ale film jako celkově stál za hovno! Sorry! PS: U vetřelce na konci filmu jsem se fakt smál!

2 dny v New Yorku (2012)

Upřímně první díl se mi líbil o něco víc, ale i tak se jedná o kvalitní pokračování. Chris Rock skvěle sekunduje svému protějšku z minulého dílu Adamu Goldbergovi ve stylu stejného smyslu pro humor. Nezklamal ani otec Marion, Jeannot, který byl ještě víc oplzlý a potrhlý než minule. Co je opět perfektně vystiženo jsou francouzská klišé, chování a výrazy. Jedná se vlastně o velice podobný film jako první díl, akorát v jiném městě, takže komu se líbila Paříž, tomu se bude líbit i NY.

Dvojí nepřítel (2006)

Teď jsem to viděl podruhý a už se v tom začínám víc orientovat než předtim. Druhoválečný scény byly perfektní a zároveň jsem se nějakým způsobem s těma scénama ztotožňoval a cítil pocit nostalgie (scéna se zmrzlinou, psem a krásnou Bernadettou Heerwagen při slunečnim dni, apod...). Ten film nebyl o špionáži, o válce anebo o lásce, ale o poznání sama sebe a docílení konečného klidu. Nakonec je pravda, že filmu prostě něco chybělo a děj byl docela komplikovaný a na přemýšlení. Lepší střih a delší stopáž a mohlo by to být mnohem a mnohem lepší!

Žena v černém (2012)

Nebyl to špatnej film, ale dalo se to nějak tak všechno očekávat, velká chyba byla, že trailer prozradil většinu nejzajímavějších lekacích scén a já už na ně jenom během filmu čekal.

Obecná škola (1991)

Podle mě jeden z nejlepších českejch filmů, ne-li nejlepší!

Příběh Rudého zla (2008)

Víc takových dokumentů! Tohle by se mělo vysílat často v televizi a promítat ve školách. Naprosto dokonalý. Pohled z druhé strany o teroru komunismu a rudých a stavění této ideologie na stejnou, možná i horší úroveň oproti nacismu. Téma o kterém se spousta lidí bojí mluvit, protože je na světě ještě spousta takových, co jsou s těmahle hrůzama spjatí! Ten kdo tohle dílo hodností jako propagandu má opravdu pouze nasr*no v hlavě a bojí se připustit, že je to bohužel pravda!!