Zakázaná zóna (2010) odpad!

Tak se chci podívat na film o nějakých emzáckých příšerách a nafasuju přiblblou argentickou telenovelu, ve které je vidět na 1. sekundu, chapadlo v televizi. A tohle rádoby umělecké hovado, nám bude kurvit legendu Star Wars.

Caddyshack II (1988)

Sice, už ne tak velký nářez jako první díl, ale pořád jd o príma komedii na nedělní vodpolodne.

Caddyshack (1980)

Luxusní komedie. která ukazuje jací jsou golfisti snobští dementi. Spolding a jeho odpalování hoven, je nejlepší :D A velebnosti, ta bloncka její bradavky, hmmmm..... mňáááám :D

Griffinovi - Griffinovi vrací úder (2010) (epizoda)

Tak tenhle díl, je daleko brutálnější a vtípkama našlapanější, než díl první. Jednu hvězdu navíc, za "Cvičme v rytme" s Dolfínem.

Jízdenka do vesmíru (2006)

Je to teda chujovina, ale nesmírně zábavná. Nenudil jsem se ani minutu, výborná konzervační skyfy kokomedijální parodyje..

Hotel Transylvánie 2 (2015)

škoda, no... O dost slabší než první díl, rozjede se to až ke konci.

Bio-dóm (1996)

Výborná smažková komedie, doporučuji původní VHS dabing, je minimálně o 57% vtipnější. Větší dementy než Shora a Baldwina, těžko pohledáte :D Kylie Minogue je sladká a sexy. No a bradavky Joey Lauren Adamsový, ještě sladší.

Batman: Útok na Arkham (2014)

Vůbec nejlepší DC animák, pokud bude hraná verze "remakem" bude to neskutečnej nářez. Ani mi nevadilo že tu měl Batman, spíš jen cameo, parta záporáků byla prostě božíí :D