Sleepwalkers (1992)

Odpočinková hororová komedie ze sexy Mädchen Shelly Amick, docela píchatelnou kočičí MILFkou, kocourem v KITTovi, Lukem Skywalkerem a Hellboyem. Vraždy i masky jsou udělaný solidně a o nějakou tu hlášku taky není nouze. Slabší 4.

Dvojník (1984)

Sice je to vyloženě Hitchovská vykrádačka, ale precizně a zábavně upečeno. Pěkné čtyři.

Kletba z temnot (2012)

No vida, tak tu máme další rýmejk exorcisty, tentokráte ze skákajícím židem z jeruzaléma a glumem schovaným v krabičce. Film se sice trošku vleče, nicméně díky šeredné ježibabě Kyře Sendvičové, to bylo i strašidelný, minimálně na 4. hvězdy.

Nepovedenej kšeft (2015)

Dobrá odreagovačka po draku, dokonce jsem se i několikrát zasmál.

Robot Jox - Zápas robotů (1989)

Luxusní retro battle mechwarriors. Triky jsou trošku slabší, neherci ještě víc, ale jako celek je to zábavné a rychle to uteče. Jo a je to asi 57x lepší než pacific rim.

Filmový dobrodruh Karel Zeman (2015)

Pan Karel Zeman, byl prostě pečlivej detailista, génius, fantasta a vizionář. Tenhle dokument sice velice nic nového nepoví, ale krásně připomene jeho práci. Určitě bych snesl víc materiálu, o vzniku jeho triků. Docela mě překvapilo jak moc ovlivnil moje oblíbence Gilliama a Burtona.

Poslední nás zachrání (2015)

Velice povedená parodie na pátek 13, Bavil jsem se od začátku do konce, jedna hláška stíhá druhou. PS: Paní Akermanové, bych s chutí ocumlal Malinu.

Sweeney Todd (2006) (TV film)

Sakra, tohle je daleko brutálnější a lepší verze než Burtonova.

Bylo, nebylo (2011) (seriál) odpad!

Ordinace ve filajové perníkové chaloubce. Nehorázně nudná sračka a ztráta času. Ještě že si můžu napravit chuť legendární Arabelou.

Uvnitř mé hlavy (2013)

Otřesná psychytárie, která se neskutečně vleče. Celkově film ještě kazí ten otravnej ultra rypák Cera. Juno byla opravdu perfektní o tom žádná, Babydoll tady měla málo prostoru a vůbec se nevyslíkla. Tož slabé dvě za Juno.