Vánoční prázdniny (1989)

Pro mě nejlepší díl s celé série. Navíc ta mladičká Jůlča Lujzová, hmmmmm... žgrind, slint......

Bláznivá dovolená (1983)

Na Griswoldech jsem vyrůstal, měl jsem všechny díly na VHS. Perfektní komedie na odreagování.

Bláznivá dovolená (2015)

Normální odpočinková rodinná komedie. Myslím že jde o celkem slušný pokračování Griswoldovic taškařic. Na Melounka je pořád radost pohledět, Chevy a Beverly, nostalgicky potěšili. Vtípků bylo docela dost, tak jsem se bavil celou dobu.

Pot a krev (2013)

Tak tohle byl po dlouhé době Bayečný a kulervoucí nářez. Řezal jsem se celou dobu jak retard, když dostane pod stromeček pastelky. Suprový hlášky, perfektní akce, kolotočářský písničky, dokonce i nějaký ty kozičky. Nemám co vytknout, do plnejch 100% Zajímavé komentáře: Wacoslav1

Ukryt v čase (1993)

Film o nedoštudovaném Džedájovi, který z nějakýho důvodu cestuje v čase..... Ale jo, takový odpočinkový 90.tkový bécéčko, který neurazí, ani nenadchne. Mark je v pohodě a kóča z komanda taky. Tož ty solidní 3.

Strašidla pod čertovým kolem (1979) (seriál)

Kruciš, vzpomínám si že jsem jako fakáně, všude toho obra, trpaslíka a čarodějnici, jak lítají na vysavači čmáral fixama :D

Malý televizní kabaret (1977) (pořad)

Pátek bičikovat!.... Kleký Petra byl moudrý muž...... Hlášky který si budu navždy pamatovat :)

Studio Kamarád (1980) (pořad)

Jů, Hele, Harry Šoumen, SuperMuf, tryskomyši, šéfová.... Nejoblíbenější pořad mého dětství.

S čerty nejsou žerty (1984)

Tuhle pohádku mám nejvíc radši. Výborní herci, hromada vtipů, kultovní hlášky, co víc si přát? Snad jen, aby se zase u nás takové pěkné pohádky opět začali točit.

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

seriál bezdružice, pro momentály bez mozku! Tfujtajkxl