Batman (1966)

Adam West je prostě best. Kam se hrabe pornoherec Bale. Tenhle film je neskutečně zábavnej a praštěnej. Batsprej na žraloky si budu muset pořídit.

Batman (1966) (seriál)

Neskutečná prdel, tenhle seriál. Čuměl jsem na to jako fakan na rakušákách.

Temný rytíř (2008)

Tady platí to samé co u prvního dílu, žádnej Batman, žádnej Batmobil, žádnej Gotham. Tragéd Ledger připomíná spíš blbě nalíčenýho transvestitu než jokera, měl radši zůstat u romantických sraček. Jeho parodie na Jokera nesahá Nicholsonovi ani po kotníky. Dokonce i ti kreslení Jokeři jsou daleko lepší. Škoda že všichni hodnotí jen to že po téhle roli skapal. Zrovna tak Áron "prdel na bradě" Eklhaft, není jako dvě tváře ani trošku charismatický jako Tommy Lee. Symbolická jedna hvězda za duo Morgan Freeman a Gary Oldman.

Batman začíná (2005)

Chtěl jsem se podívat na film o Batmanovi a dostal jsem extrémně nudnou drámu o prachatém tragédovi, co se rád oblíká jako hokejista s přilbou připomínají kočičí ženu. Bale se perfektně naučil postavu Clerika a ta mu asi zanechala pleťovou obrnu na do smrti. Gotham vypadá jak běžný sídliště z libovolného města. Batmobil, vznikl zkřížením velorexu s bagrem a spíš než batmobil připomíná vykrádačku Aliena. Film neobsahuje ani jednu pěknou ženskou.. Záporák Cilek s pytlíkem od mouky na hlavě je více než tragický. Takže jen jedna symbolická hvězda za Liama a Garyho.

Terminator Salvation (2009)

Škoda že tomu dali značku Terminátor. Bejt to jako normál sci-fi o kyborgách dám možná i 5. hvězd. Takhle tu máme slátaninu z nehereckým statickým polenem Clerikem a pár pornoherci. Takže jedna hvězda za digi Arnošta a jedna za Helču.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earl se ksichtí tak na dvě hvězdičky. Joy se ksichtí na 3. hvězdičky, to máme dohromady 5. Dal bych ještě jednu za geniální skákající striptérku Katalínu :) Škoda že seriál skončil, mohli by ho završit nějakým celovečerním filmem, třeba Jmenuju se Joy.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

konečně po dlouhé době český seriál u kterýho se mi nechce zvracet.

„Babičky dobíjejte přesně!“ (1983)

Česká "Terminátorka" Libuše Havelková v nejlepší konvici, by mohla statečně konkurovat Kristýnně Lokenový. Její vražedně láskyplný pohled chovance Kroměřížského ústavu, by skolil i Arnolda Švarcenegrů. Film je taková příjemná blbina, akorát na nedělní po obědový schrupnutí. Mladááá láááska to je ráááj......

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Ach jo..... další zbytečné pokračování. Film je naprosto bez scénáře, uměle natahovanej upoutávkama na tv pořady. Bohuš měl pár, (slovy dvě) slušné hlášky a tím to hasne. Pan Heřmánek natáčel asi za zadarmo, nebo něco špatnýho u Bolka na farmě sežral, protože se celou dobu tvářil jako při extrémním průjmu. Ostatní statisty a pornoherce nemá cenu ani komentovat. Film na mě opravdu působil jen jako jedna velká reklama na potápějící se Bolkovu farmu. Dávám lepší dvě hvězdy za ty dvě Bohušovi hlášky a za naši proslavenou Kroměřížskou léčebnu ( i Ivetce se u nás líbilo :) ) A víc už o tomhle paskvilu nechcu ani slyšet,