Nauka o snech (2006)

Moje sny jsou teda šílenější, ale myslím, že fim vypovídá o tom, že každý člověk je jiný a každý je svým způsobem dítě, co si hraje jak v reálu, tak ve snech. Jenom někdo je ve svých snech utopen celý život a jiný si své sny ani nepamatuje.

Mutant (2006)

Já dávám plný počet, protože takhle mě dlouho žádný film nedostal! Do konce filmu jsem nevěděla, jestli se dívám na horor, komedii, thriller, parodii nebo drama. Je to film se směsí všech žánrů a proto se nedá filmu nic vyčítat. Trapnost mutanta i způsob jeho skolení mi přisel jako parodie, u masakrózních scén jsem už nevěděla, jestli se bát, nebo smát, jindy jsem se opravdu bála, jindy jsem se opravdu smála. Myšlenky to moc nepobralo, ale rozhodně jsem se dobře bavila!

Kurz negativního myšlení (2006)

Mezi lidskými osudy se najde i spoustu legrace, ať jsou sebetragičtější. Film o lidském utrpení co přináší divákovi radost. Má myšlenku a hloubku!

Inland Empire (2006)

Jo, lidi, tak tenhle filmme vážně dostal. Jenom slyším název "Inland Empire" a už mi běhá mráz po zádech. Bohužel to chce čas na tento film, podle mě je moc nadčasový a divákovi nesrozumitelný. Já když jsem to viděla poprvé, tak jsem se chytala za hlavu, proc jsem ztrácela čas s takovou pitomostí! Ale až budete na dně, až se vám stane něco děsného (samozřejmě to vám nepřeju) a budete mít depresi, pak mi věřte, že v těch nesrozumitelných nelogických scénách uvidíte něco, co vám ukazuje vás samotné!!!!

Hezké chvilky bez záruky (2006)

Film emocemi a lidskými příběhy úplně prekypuje, bohužel v té samé akci, kdy vběhávají choří lidé do ordinace, nedokážete se ani nadechnout, nemluvě o tom, že ve filmu snad není statického záběru. Z kina tedy chodíte pak zrelaxovaní jako z ordinace milé psycholožky :) Záměr to není špatný, jen mě mrzí, že postavy se ve filmu vynořují a pak zase mizí a pak divák má pocit, že je film nedokončený, příběhy nedořešené a proto oběvující se postavy zbytečné.

Celestinské proroctví (2006)

Ta myšlenka a celově to, co se snaží ten film předat není špatné. Ale rozhodně na film se koukejte až potom, co si přečtete knihu "Celestýnské proroctví", protože jak to bývá, film bývá většinou jen oklešt+ný výcuc, pokud se snaží ztvárnit knihu. A tato kniha je spíše pocitová, než akční, takže točit podle ní film byla vážně chyba.

Casino Royale (2006)

Z tohoto filmu jsem byla opravdu nadšená. Od klasických bondovek se hodně liší a rozhodně na Casino nekoukám jako na bondovku, ale jako na samosstatný akční film kde najdeme sice méně humoru, ale více romantiky a zběsilé akce mají aspoň nějakou svojí logiku

Václav (2007)

Bála jsem se, co to bude zase za drama, ale tento film mě opravdu mile překvapil. Vůbec jsem se nenudila, občas jsem se zasmála a také to mělo myšlenku a hloubku :)

Elitní jednotka (2007)

Tento film mi dlouho po shlednutí ležel v hlavě. Surově naturalisticky jako by nic ukazuje násilí a nechutnou nenávist mezi lidmi. Je to drsný film a doufám, že má od pravdy hodně daleko!

O rodičích a dětech (2007)

No jo, tak to občas chodí a během jedné procházky se dokáže vyplavit tolik vzpomínek i mě :)