Moderní Popelka (2004)

Já mám ráda pohádky, i když jsou v moderním provedení. Popelka je klasický příběh, který vždycky zahřeje u srdce a sledovat, jak chuděra ztratí mobil místo střevíčku je také sranda.

Divoch (1975)

Zábavná komedie o hysterické bondýnce a neochotném hrdinovi. Milostný příběh, kdy je blondýnka v nesnázích a pronásledovaná a divák jen čeká, kdy se do ní hrdina zamiluje.

Avatar (2009)

Tak já to viděla v IMAXu a bylo to kráááásné. Jedna velká smažba, svítící houbičky, ekologické myšlenky a hlavně nenáročný a jednoduchý příběh. Pohádka jak má být ;-)

Pařba ve Vegas (2009)

Pěkná vydařená komedie, kdy se divákovi, stejně jako hlavním hrdinům, odkrývá, co se dělo minulou noc. Takový námět tu už byl, ale povedlo se to :)

Tichá noc (2002) (TV film)

Jeden z nenásilných vánočních filmů, i když násilí tam bylo dost. Žádná přehnaná dobrota, Santa co všechno zachrání a hromada kýčů, nýbrž skuteční lidé, skutečné city, pohnutky myslí a charaktery postav. Drama plné psychologie, které i přes depresivní námět působí mile.

Moje superbejvalka (2006)

Parádní komedie, napínavá, akční a s nápadem. Pěkně ukazuje zhrzenou ženu a její něžné city, ať je sebedrsnější. Bejvalky umí chlapovi pěkně zavařit, že?

Švihák ajťák (2009)

Výborná pohádka o ošklivým žabákovi, co se stane krasvcem. Pokud to berete jako pohádku, tak to není tak zlé :) Je tam záporák, kladný, jeho láska, poučení a všechno, co pohádky mívávají. Občas jsem se i zasmála. Nic světoborného, oddychová komedie na nedělní odpolende.

Pouta (2009)

Film jsem nechala chvíli uležet, ale i tak bylo mnoho k vytknutí. Byl krásně mistrovsky natočen, v každém záběru musel být symnol 1982 a dbalo se na kazdou patentku a každý obraz. Troufám si tvrdit, že je to jeden z nejlepších českých historických filmů. Bohužel při píli nad obrazy se trochu zanedbával děj a herectví postav. Aspoň do poloviny filmu jsem se nemohla ponořit do děje a herecké výkony mi přišly více než mizerné. Druhá polovina byla už napínavá a dramatická. Přeci jenom kdyby měl film hodinu a půl, byl by naprosto dokonalý. Dvě a půl hodiny jsou fakt úmorné i přes nádheru každého detailu. Hlavně se zase blbci točili kolem jedný zrzavý krávy...

Čivava z Beverly Hills (2008) odpad!

Eh... to snad nemyslej vážně... Já to teda dokoukala, protože jsem byla děsně zvědavá, na co v týhle P*****Ě ještě přijdou. Čekala jsem poslání jako v pohádce (přátelství, hrdinství, poučení) a pak aspoň hudbu (to je možná jediné, co vidělo umění aspoň z rychlíku) ale fakt lidi, fakt ne! Čivaví sekta mě málem přinutila stisknout STOP, ale poblila jsem se až u závěrečného titulku "pokud chcete adoptovat zvíře, musíte počítat s tím, že je to závazek". Při psaní tohohle komentáře jsem si opět ublinkla. Mám chuť na čivaví řízky...