Pojídač hříchů (2003)

Ach jo, to byla kravina ! Nemám se čeho chytit a ať dumám, jak dumám, prostě nemůžu jinak. Jak také ohodnotit film, při kterém se už od poloviny modlíte, aby to co nejdřív skončilo? :(

Někdo se dívá (1993)

Jak poznám, že mě film téměř vůbec nezaujal a že nebyl víc než průměrný? Když se rozhodnu, že ho ohodnotím (asi po dvou měsících po shlédnutí) a už si bez přečtení stručného obsahu nemůžu pořádně vzpomenout o čem byl !!! Takže, někdo se dívá, ale já už se na tenhle thriller opravdu podruhé nepodívám.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Nevím, nevím, ale mám dvě ruské slabůstky :) Jednou je Mrazík- jako stále moje nejoblíbenější vánoční pohádka - (omlouvám se Popelce a jejím třem oříškům) - a tou druhou je VLK A ZAJÍC! To prostě nemá chybu....počkat? Ještě popřemýšlim.... ne ne, opravdu to NEMÁ CHYBU !!!

Gorily v mlze (1988)

Nemám skoro ani sílu a těžko hledám slova, abych tento úchvatný a smutný film okomentovala. Tak důvěryhodný a procítěný herecký výkon Sigourney - klobouk dolů. Takže, jestli čekáte velký filmový zážitek a ještě si chcete pobrečet, Gorily v mlze jsou v tomto směru opravdu jistotou!

Kačer Howard (1986)

Tak tenhle filmík má pro mě prostě velké kouzlo!! Jako malá jsem ho nejprve viděla asi desetkrát v němčině (aniž bych německy uměla) a i tak jsem si ho hrozně zamilovala. Jazyková bariéra mi opravdu nevadila (což teď sama nechápu) - a to myslím mluví samo za sebe. Mám prostě pro Howarda slabost (dnes už i v češtině) :o)

S tebou mě baví svět (1982)

Pěkně natočené, skvělé obsazení, pár dobrých hlášek, ale zase bych to s tím hodnocením tak nepřeháněla. Asi to bude tím, že mi tenhle film prostě nepřirostl k srdci.

Blbý a blbější (1994)

Ano, uznávám, tenhle typ humoru je tak trochu primitivní, ale zároveň je geniální, potěší a pobaví. Herci všeobecně tvrdí, že je pro ně mnohem těžší zahrát hlavní roli v komedii než v nějakém dramatu, ale pro Jima Carreyho je to role šitá přímo na míru a nedovedu si představit, že by v téhle střeštěnosti zahrál někdo jiný. Takže závěrem - kouzelná oddychovka na zvednutí nálady :)

Pojďte pane, budeme si hrát - Potkali se u Kolína (1965) (epizoda)

Myslím, že tato dvojice nasadila ostatním pohádkovým párečkům vysokou laťku a těžko najdu nějakou, která by se těmhle roztomilým medvídkům vyrovnala :) (kam se hrabe Pat a Mat nebo Tom a Jerry) ... tak tedy "pane, pojďte si hrááát" :)

Telefonní budka (2002)

"Cože? To se to opravdu celé odehrává v jedné telefonní budce? To snad ne, to bude blbost!" - moje reakce před shlédnutím. "Tak to byl nářez, geniálních osmdesát minut napětí, ukázkový herecký výkon mistra Farrella, prostě super" - reakce po shlédnutí, co dodat?

Kurs sebeovládání (2003)

Nemám ráda americké komedie, málokterá stojí za víc než tři hvězdičky a Kurs sebeovládání je právě tím typickým průměrem. Výborný Nicholson prostě všechno nezachrání.