Brak (2002)

Hodně jsem se rozhodovala, jestli dát odpad a nebo 4 hvězdičky :) Vím, že je to opravdu ujetá hovadina a slátanina, kdy o nějaké kvalitě (herecké i jiné) se mluvit nedá, ale bylo pár okamžiků a scén, u kterých jsem se od srdce zasmála a u filmu jsem si skvěle odpočinula a tento uvolněný pocit u mě nakonec zvítězil :) - proto tak vysoké hodnocení!!

Šeptej (1996)

Ondříčkova skvělá a vydařená předehra k Samotářům (kteří jsou však ještě o hvězdičku výše). Touto šíleností si pan režisér vytvořil své publikum a poprávu. Báječná Táňa Vilhelmová, užasná hudba Jana P. Muchowa a k tomu roztomilý Cosmi, nutné vidět vícekrát :)

Slunce, seno, erotika (1991)

Ale jóóó, docela jsem se pobavila, několikrát od srdce zasmála, ale už to prostě nebylo ono. Vtipné situace už byly hodně vyumělkované a nepřirozené. Méně než tři hvezdičky mi je ale líto této klasice dát.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Je mi 23 a do dneška umím nazpaměť úvodní písničku, vím, kterou barvu který z kačerů nosí a dodnes se ráda na strýčka Skrblíka a spol. podívám :) Byla to první a možná nejlepší Disneyovka, kterou naše generace zažila, prostě super, klasika :)

Kuře melancholik (1999)

Jedna hvězdička jen kvůli dobrým hereckým výkonům hlavních představitelů. Jinak je to nudný, depresivní a rádoby psychologický film.

Kmotr (1972)

Tak jsem si na seznamu nejlepších filmů na čsfd vypsala všechny z první dvacítky, které jsem ještě neviděla a rozhodla se, že se na tu tolik oblíbenou "klasiku" podívám. V některých případech jsem byla opravdu zklamaná a pořád jsem si říkala, co na těch filmech všichni mají... až "přišel na řadu" Kmotr... Musím uznat, že jsem chvíli váhala, zda nedat jen 4 hvězdičky, ale po druhém shlédnutí nebylo pochyb. Napínavý děj, vynikající herecké výkony, prostě opravdu geniální mafiánský film.

Pečeť vraha (2003)

To nééé, nemám v tomto žánru ráda otevřené konce :( Chápu, že je film podle skutečné události a že když případ nevyřešili ani Korejští kriminalisté, že ani Joon-ho Bong si závěr nevycucá z prstu, ale přesto mě to mrzí. I tak si tento kvalitní snímek zašlouží 4 hvězdičky, je zajímavý, působivý i napínavý. Chválím i svkělou hudbu a herecké výkony.

Jezerní královna (1998) odpad!

Pochmurná a depresivní (až hororová) pohádka - Rodinný film si tedy představují úplně jinak :( Pane Vorlíčku, TOHLE se vám doopravdy nepovedlo !!

Kruh (2002)

Strach, úzkost, napětí - to všechno jsem cítila od první do poslední minuty! Strach u fiimu - to je běžné a normální, ale strach Z FILMU - TO JE PROSTĚ KRUH !! Kdyby mi v průběhu filmu zazvonil telefon, tak si storprocentně nadělam do kalhot :) Ne, opravdu je Kruh zvláštním a šokujícím hororem, na který se nedá zapomenout.

Oko (2002)

Působivý a napínavý příběh s úžasnou atmosférou. Vtažení do děje, mrazení v zádech - co dodat - spolu s Kruhem nejlepší asijský hororový thriller.