Banánové rybičky (1999) (pořad)

Halinu prostě nemám rád, takže její pořad se nedá jinak hodnotit. Viděl jsem pár dílů a vůbec mě to neoslovilo.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Nevím co k tomuto seriálu napsat. Každý ho zná, každý ho viděl, každý ví o čem je. Ale kromě bouraček opravdu nenabízí vůbec nic. Mimochodem všimli jste si, že dálniční polici na pachatele vždy zdálky zavolá, aby měl dost času pokusit se o útěk?

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Mrzí mě, že jsem tohle jako dítě neviděl. Ale pokud někdy budu mít děti, tak jim tenhle film rozhodně pustím.

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

Jak už tu bylo několikrát, prvních pár sérií bylo opravdu dobrých, pak šla kvalita dolů. Ale i potom se mi to celkem líbilo, už jen kvůli námětu a ukecanému koucourovi.

Čarodějky (1998) (seriál)

Viděl jsem pár dílů v televizi a byla to hrůza. Nudné, nemastné, neslané... Logika se tomuto seriálu nejspíše obloukem vyhnula, postavy šablonovité, většinu stopáže kecá o nadcházející akci, která bývá k uzoufání nudná.

Temné patro (2008)

Popravdě jsem si tenhle film stáhnul kvůli skupině Lordi, kterou mám rád. Ale byl jsme celkem zklamaný, protože členové se tam jen mihnout a párkrát zařvou, kousnou, ale nic víc. Atmosféra je dobrá tak prvních 20 minut, u kterých jsem se možná i trošičku bál. Ale jakmile se objevila první "příšera", tak veškeré napětí opadne a zbytek filmu je víceméně nuda. Nesmyslné chování postav a bezmyšlenkovité řeči bych přešel, to jsem v podstatě od tohoto filmu očekával, ocenil bych dokonce i pár hrátek s časem (poměrně podařených), kterých se tam objevilo, ale totálně to zprasil závěr. Nakonec to nejlepší z filmu byl pro mě soundtrack při závěrečných titulcích, který je přesně podle mého gusta. 3* jsou pro tenhle film moc, ale jakási tajemná síla v rohu pokoje mi nedovolí dát méně. (Mimochodem všimli jste si, že výtah, který vysí na 10 ocelových lanech, spadne vždy, když se přetrhne jedno jediné lano?)

Noc v Roxbury (1998)

Je to vůbec film? Těžko říct. Je to vtipné? Podle toho co považujete za vtip. Pokud máte rádi absurdní scény, vtipy a hlášky, tak se zde budete bavit. A když k tomu přidám naprosto skvělou hudbu (jo to jsou vzpomínky) a naprosto legendární scénu v autě na píseň "What is love", tak nemůžu jinak než 4*. Asi je to trochu moc, ale podle mě si to film zaslouží. (Možná bych tenhle film srovnal s Harold & Kumar Go to White Castle, kde je taky téměř nulový příběh a plno absurdích scén, ale dohnaných více do extrému) "Dooie, šáhl si mi na zadek?" "Pane, z místa kde stojím je to fyzicky nemožné." "Znám ty tvoje triky, Dooie."

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

O tomhle by se dalo říct, že je to klasika. Když to u nás začali dávat, tak jsme si na to hráli ve škole, venku, prostě všude... Z odstupu času se mi to jeví jako strašná kravina, ale je to tak hloupé, že je to skoro svoje vlastní parodie. Strašné kulisi, roboti z plastu skládací jak lego a pořád stejný scénář v každém díle. Plus dvě paka, co se hrdinům snaží všechno kazit. Sice je to skoro odpad, ale hvězdičku si to zaslouží.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Jedna hvězdička za přírodu...

Město Ember (2008)

Opravdu zajímavé dílo s potenciálně skvělou atmosférou, která bohužel není plně využita. Rozhodně prvotřídní je obsazení hlavních i vedlejších rolí. Jak staré i nové tváře odvádějí opravdu dobrý výkon. Jedinné, co mě trochu mrzelo byl místy nedodělaný scénář, absence nějakých větších záhad a tajemství a hlavně vysvětlení, proč se Ember vůbec vystavěl. Opravdu skvělé dílo, ze kterého by se dalo dostat mnohem víc. 55%