Avatar (2009)

Bohužel k dokonalosti tomuto filmu něco chybí. A to je nějaký lepší scénář a propracované postavy. Animace a atmosféra jsou dokonalé, o to víc zamrzí absence nějakého solidnějšího a originálního příběhu. Už v první čtvrtině filmu jsem tušil, jak to dopadne a s postupem času mě to stále více utvrzovalo. Prostě klasické rozvržení amerického filmu. Bohužel to trochu ubralo z výsledného hodnocení, ale ve 3D to byl opravdu nádherný zážitek, na který dlouho nezapomenu a jistě si to ještě jednou zopakuju.

Absolutně Scary (2003) odpad!

Když jsem tenhle film sledoval, měl jsem pocit, že mi mozek vyskočí z hlavy a uteče hodně daleko. A to doopravdy nepřeháním.

Bruno (2009)

Borat byl sice taky místy docela odporný, ale takovým buranských způsobem, který se docela shodoval s vizí jeho rodné vesnice. Ale Bruno je jiný, více než vyvolat smích se snaží šokovat a to někdy za každou cenu. Až je to místy opravdu nechutné. Zasmál jsem se, to ano, ale Borat byl prostě lepší.

Horákovi (2006) (seriál)

Oproti tomu, co se u nás točí obvykle je tohle slušně koukatelné. Na zahraniční seriály to ale bohužel ještě pořád nemá.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Oproti prvnímu dílu strašlivé zklamání. První díl byl v něčem extra, protože se držel jisté hranice. Tenhle film hranici zdaleka překračuje a ještě si s ní vytře zadek. Skoro nevtipné, nechutné, nudné a tak strašně se snaží o politickou nekorektnost, až to bolí. Jen ta cesta v autě s Harrisem aspoň za něco stála.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Nelíbila se mi jednička, nelíbila se mi dvojka a trojka je na tom podobně. Prostě Době ledové nemůžu přijít na chuť.

Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Průměrný, ničím nevyčnívající sitcom. Počáteční díly mě celkem bavily, ale pak opět šla kvalita dolů. Koukatelné to je, i když se moc nezasmějete.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Zaslouží si tohle vůbec komentář? Postavy jsou naprosto neuvěřitelné, buď se chovají jako úplný světec nebo naopak jako úplná svině. Asi aby diváci nemuseli moc přemýšlet. A jejich "lékařské" umění končí nalepením náplastí. A pokud jde o nějaké vážnější zákroky, tak o těch se vždy jen mluví. Co si budeme povídat, tenhle seriál nestojí za tu spotřebovanou elektřinu.

Hospoda (1996) (seriál)

Sice to nebyl žádný zázrak, ale je to jeden z mála "nováckých" seriálů, který je docela i koukatelný.

Chcete mě? (1992) (pořad)

Užitečný pořad pro zvířata v útulcích. Srstka s Kubišovou jsou nezpomenutelní.