Super Size Me (2004)

Parádní dokument. Jen dál a houšť. Pěkně popsaný obchod s fast food a zároveň sonda do nejen amerického národa "spotřebitelů", a až poté občanů. Svým způsobem zajímavější dokument než Fast Food Nation, díky svému jasnému zaměření.

Prometheus (2012)

To, že to byl příběh místy dost nejasný bylo naprosto super. Odpovědi si prostě hledá každý jak umí. Co bylo totálně k ničemu, byly charaktery postav, příšerné herecké výkony a celkově ten příběh byl dost nezajímavě pospojovaný! Navíc, že jsem měl pořád pocit, že pan režisér vykrádá u některých scén již své předešlé filmové počiny.

Muži v černém 3 (2012)

Dost užvaněný film, překvapivě ne moc vtipný. Akce velmi ale velmi sporadická a ještě bylo dost vidět, že PC renderovaná. U Iron Sky jsem se bavil kapku lépe.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Slušná porce zábavy. Dospělejší příběh než v prvním dílu.

Temný rytíř povstal (2012)

Majstrštyk. Vše funguje na výtečnou. Hudební doprovod geniální.

Iron Sky (2012)

Audio vizuální orgie na pozadí trochu nemastného neslaného příběhu s mizernými hereckými výkony. Kdyby na místě Otto Götz dostal tu roli Christoph Waltz, tak ten film bude patrně úplně někde jinde.

My děti ze stanice Zoo (1981)

Velmi dobré. Opět se mi chtělo z feťáků blejt. V současnosti by to chtělo, aby někdo vyprodukoval nějakou podobnou výpověď na téma alkohol a jeho dostupnost a dopady na lidi u nás. Třeba bychom potom nedrželi primát ve spotřebě piva na hlavu.

Avengers (2012)

Totální nuda má nové jméno, The Avengers. První hodina keců o ničem a minimum akce, další hodina patetických keců o ničem a unylá renderovaná akce. Představitel Lokiho k smíchu. Thor a kapitán Amerika ke zblití. Největší WTF za posledních několik měsíců. Dvakrát jsem skoro usnul, ani nevím, jak se mi podařilo to dokoukat. Stejný level hnusu jako Green Lantern, Fantastic Four a G.I.Joe. Marvel sucks!!!

Diktátor (2012)

Přestože předchozí filmy se Sashou docela baštím, tak u tohoto počinu jsem 2 krát usnul. Jeden večer a pak i druhý. Nakonec dokoukáno ale ....