• Krátkometrážní

Psí odpoledne (1975)

Pacino hrál ledacos, ale v roli gaye přepadnoucího banku zase překvapil.

Carlitova cesta (1993)

POZOR! PROZRAZENÝ KONEC! Další povinná gangsterka.Od začátku to vypadalo, že závěr filmu je předem jasný, ale ne tak úplně, že ho oddělá tenhle krypl z Bronxu jsem teda nečekal.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Kobra 11, Walker, Odpadlík........vždy byly moje prázdninové seriály, proto nemohu hodnotit hůř, ale samozřejmě ani né lépe.

Bratři (2009)

Strhující.Takových námětů už tu bylo víc a dokonce i ten vývoj byl velmi předvídatelný, ale že mě to tak dostane jsem nečekal.Výborné výkony obou hlavních představitelů, skvělé zpracování, napětí, konec.

Přátelé (1994) (seriál)

Nikdy jsem to nijak pravidelně nesledoval, proto nehodnotím celek, ale vždy když jsem na to v televizi narazil, smál jsem se od začátku do konce.

Tsatsiki, maminka a policajt (1999)

Rodinná klasika, viděno pár let zpátky, takže už ani nevím o čem to bylo, ale jedno si pamatuju:zasmál jsem se.

Pláž (2000)

Film, který skrývá spousty životních pravd v plážovém balení, jinak mě ale svým zpracováním příliš nezaujal, 3 a něco.

Proč se psi smějí a šimpanzi pláčou (1999) (TV film)

Velmi zajímavý film, jehož slova mě donutila vstát od pc a jít se koukat na televizi.Opravdu mě donutil se zamyslet, což se povede málokterému snímku.