• Krátkometrážní

Tlumočnice (2005)

Můj první Pollackův snímek, ale teď už vím, že snad ne poslední.

Sedm (1995)

Další klasika, přemýšlel jsem o pěti, ale to by byl zřejmě jen výsledek ovlivnění zdejším uživatelstvem a to nechci, čtyři.

Memento (2000)

Být stupnice šestibodová, mám jasno.Když porovnám s mojí oblíbenou Insomnií, které jsem dal 4, je těžké dát Mementu více.Dávám tedy pět za jednoduchý a přitom složitě působící nápad, výborné zpracování a kvalitní herce.

Výměna (2008)

Nádhera, v zaprášených skladištích leží jistě ještě spousta krásných lidských příběhů.Je jen otázkou času kdy se jich ujme Clint Eastwood.Čtyři a půl.

Východní přísliby (2007)

Nic etra, snímků z prostředí ruské komunity v Londýně tu bylo dost a tenhle nijak nevyniká.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Po vizuální stránce podprůměr, ale to vůbec nevadí.Šiřte tento dokument, už se sebou nenecháme orat!

Loose Change 2nd Edition (2006)

A napadlo tě Limo, že Averyho dokumentární tvorba nemusí být důsledkem jeho zhrzenosti, nýbrž se stejnému žánru věnoval i před neúspěšnými přijímačkami na vysokou?Třeba se tam přihlásil s podobným filmem a právě proto neuspěl.Hold kdo jde proti proudu, létají mu klacky pod nohy.A jinak ...další z řady skvělých konspiračních filmů.

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006)

Konečně někdo, kdo se nebojí jít proti proudu a na rozdíl od uživatele Subjektiv svá tvrzení podkládá nezvratnými důkazy.

Volný pád (1993)

Ha, tak tohle mi tu chybělo.Chlápek, který si při cestě domů poradí s gangstery, vykrade McDonalda kvůli malým hamburgerům, narazí na fašouna, střílí z bazuky....no už ani nevím, co všechno.

Tobruk (2008)

Český válečný film z netradičního prostředí, nejde nedat 4, víc ale nedám.