Vanishing Point (1971)

Kowalski je už zhrzen životem a chce udělat svůj vlastní manifest... půjčí si káru, dá si pár speedu a vydá se na zběsilou jízdu. I přes pár nesmyslů velmi dobrý počit a já mu při sledování filmu tu jeho svobodu místy záviděl..., ale ten konec tedy rozhodně ne.

Bourneův odkaz (2012)

Toto je ještě horší než předchozí Tonyho dílo Dvojí hra. A ani jednomu dílu z trilogie to nesahá ani na chodidla. Nic moc.

Andělský podíl (2012)

Taková sociální pohádka ze Skotska. Nepotěší neurazí, nemastná neslaná, ale bez chuti není. Spoludivákům ve Varech se to líbilo víc. (viděno 6.7.12)

Brouk v hlavě (1969) (divadelní záznam)

V Divadle na Vinohradech vznikaly mnohem lepší představení než toto. Ale i tak je to nadprůměrná hra. Ač ho nemám rád, tak zde bych vyzvedl výkon Brouska st.

Temný rytíř povstal (2012)

Jakoby s Ledgerem odešla ta depresivní atmosféra, která tomu dávala grády. Ale i tak špička v tomto žánru. 4*

Sloní muž (1980)

"Je to imbecil. Naprostý idiot. Dej bůh, aby byl idiot." Netypický Lynch. Váhal jsem mezi 4 až 5. Ale závěr mě zboural. 5*****

Santa Barbara (1984) (seriál)

Oblíbený seriál mojí babičky. Jsem rád, že mě do toho nezatáhla.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

ty jo, tohle mi připomíná krásné období ranné demokracie... Někdy kolem let 1996 nebo kdy to dávali. Jednu z mála špatných vzpomínek na tuto dobu, je tento a jemu podobné seriály. Kdy člověk hodil áčko ve škole, byl doma a když nehrál na compu přepínal tv a občas tak naskočilo toto.

Top Gun (1986)

Top Gun je přesně ten tip filmu, který každý viděl a většina lidí ho má ráda, přesto není vysoko hodnocen. Pořád se najdou lidi, kteří si řeknou, že film není dostatečně inteligentní a že by pro to bylo dobré ho hodnotit nízko. Jo, aby si někdo neřekl, že náhodou dám vysokou známku, tak nejsem dost chytrej.

Nedotknutelní (2011)

Tak tohle je nečekaná pecka. Vtipné od začátku do konce, milé jakbysmet. Negřík je ultra srandovní a u některých scének jsem brečel smíchy. Například scénka z divadla je masakr. Ideální film na nedělní depkoidní večery.